Polska Izba Gospodarcza Importerów Eksporterów I Kooperacji

Doradzamy przedsiębiorcom

Od 25 lat wspieramy przedsiębiorców!!!!

2020-10-27

Zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego z okazji jubileuszu Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji. Będzie trochę o historii, trochę o teraźniejszości i planach na przyszłość. Zapraszamy do oglądania!

Zapytania od firm zagranicznych

2021-06-11

Poniżej prezentujemy ostatnie zapytania zagraniczne, które wpłynęły do Izby bezpośrednio od firm zainteresowanych współpracą z polskimi firmami. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z biurem Izby. Niemcy: Niemieckie firmy poszukują 1. firm budowlanych które zajmują się budowlą budynków biurowych/administracyjnych oraz ich wykończeniem 2. firmy stolarskie, które zajmują się produkcją mebli (ściany medialne). 3. oraz firmy zajmującej się obróbką metali

GMC Summer Camp - otwórz drzwi internetowej sprzedaży

2021-06-09

Jak długo w Polsce potrwa okres digitalizacji usług? To pytanie często zadawane znawcom rynku e-commerce oraz zagadnienie poruszone w wielu rozmowach i publikacjach. Odpowiedź może być tylko jedna ? długo. Od początku pandemii działalność sklepów stacjonarnych była mocno ograniczona lub całkowicie niemożliwa. Przedsiębiorcy szukając możliwości kontynuowania prowadzenia swoich działalności przenieśli swoje biznesy do sieci, co spowodowało, że do końca 2020 roku powstało ponad 11 tysięcy nowych e-sklepów. Mając na uwadze, że aż 73% z 28 milionów internautów w Polsce to aktywni e-konsumenci miejsce w sieci powinno znaleźć się dla każdego.

wszystkie aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy