Doradzamy przedsiębiorcom

Usługi

Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych. Przewodnik po krajach świata

Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych. Przewodnik po krajach świata”, opracowanej przez prof. dr hab. Jerzego Schroedera. Jest to przewodnik po 90 krajach świata na temat istniejących zwyczajów i sposobów zachowania się towarzyszących kontaktom biznesowym. W szczególności omawiane się kwestie takie jak: umawianie spotkań, powitanie i tytułowanie, przyjęcia oficjalne i towarzyskie, ubiór, rozmowy i zachowania negocjacyjne, gestykulację i zachowania publiczne, wręczanie i przyjmowanie upominków. Zawarte w książce porady mają pomóc firmom w prowadzeniu międzynarodowych negocjacji handlowych i realizowaniu z sukcesem swoich biznesów na rynkach zagranicznych.

Przewodnik jest podsumowaniem przygotowywanych przez lata dla przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie „Zwyczajów w biznesie”. Obecne opracowanie zostało zaktualizowane i uzupełnione o kolejne kraje. Jest to doskonały przewodnik dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ekspansją na rynki zagraniczne. Książka została wydana w twardej oprawie, w atrakcyjnej formie. Udało się to dzięki wsparciu finansowemu ze strony Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Książka została wydana w Wydawnictwie WENA, zrzeszonej w naszej Izbie.

Przedstawiamy przykładowy opis kraju - IRLANDII oraz spis krajów opisanych w przewodniku - do pobrania

Jeśli byliby Państwo zainteresowani zakupem książki,  koszt 1 egzemplarza wynosi 95,00 zł brutto (wystawiamy fakturę).

Mamy nadzieję, że lektura poszczególnych rozdziałów książki, będzie pomocna w przygotowaniu Państwa kontaktów z przedstawicielami przedsiębiorstw na konkretnych rynkach zagranicznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w biurem izby: tel.: 61 851 78 48, e-mail: izba@pcc.org.pl

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy