Doradzamy przedsiębiorcom

Oferty

Lista ofert

Open Nexus sp. z o.o.

Open Nexus sp. z o.o.

Powstała w 2009 roku firma Open Nexus (ON) świadczy usługi dla przedsiębiorstw prywatnych i instytucji publicznych w zakresie optymalizacji procesów zakupowych. ON jest internetowym operatorem rynku zakupowego. ON umożliwia swoim klientom biznesowym katalogować, sprzedawać lub wyszukiwać i nabywać produkty/usługi i w ten sposób rozszerzać kanały sprzedaży dla dostawców, jednocześnie poprawiając efektywność dokonywania zakupów w łańcuchach dostaw. Pomagamy organizować przepływy pracy i informacji od zgłoszenia zapotrzebowań do wysyłki zamówienia.

Podstawowe trzy obszary naszej działalności to: zwiększanie efektywności dokonywanych zakupów B2B, wzmacnianie  i poszerzanie kompetencji zakupowych pracowników oraz budowanie otoczenia nastawionego na otwartość i innowacyjność.

W pierwszym obszarze sztandarowym produktem jest Platforma Zakupowa www.platformazakupowa.pl - jest to dedykowane rozwiązanie IT B2B z wieloma modułami wspierającymi. W drugim są audyty, przeglądy procesów, szkolenia i warsztaty zakupowe. Częścią trzeciego obszaru jest misja konsolidacji środowiska osób zajmujących się zawodowo zakupami zarówno kupców jak i dostawców poprzez m.in. edukację, publikacje poradników i warsztaty oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie i adaptowanie najnowszych rozwiązań nakierowanych na optymalizację zakupów.

Dzięki naszym rozwiązaniom organizacje zyskują nowe możliwości w zakresie pozyskiwania dostawców, oszczędności czasu w komunikacji z dostawcami i klientami wewnętrznymi (jedno środowisko), możliwość zastosowania dogrywki (aukcji elektronicznej), automatyczną raportowalność i przejrzystość oraz całościowe ułożenie procesu zakupów.

Zalety Platformy Zakupowej to minimalne koszty i  pracochłonność uruchomienia (dzięki wykorzystaniu technologii SaaS), odczuwalne korzyści stosowania dla kupca już po tygodniu od rozpoczęcia współpracy oraz szybki zwrot z inwestycji. Produkt obejmuje zarówno oprogramowanie jak również opiekę naszego Centrum Wsparcia Klienta np. w zakresie pozyskiwania, aktywizacji i obsługi dostawców.

Z naszych usług korzystają firmy i instytucje o zróżnicowanej wielkości, formie i obszarze działania. Są to zarówno średniej wielkości jak i duże organizacje - w tym instytucje publiczne (np. gminy, komendy, zakłady komunalne). Klientami są firmy z takich branż jak elektryczna, motoryzacyjna, meblarska, usługowa, farmaceutyczna, budowlana i wiele innych. Jest to dowód na to, że nasze usługi po odpowiednim dostosowaniu mają charakter uniwersalny i przynoszą wymierną wartość większości organizacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy: www.opennexus.pl 

< zobacz listę ofert

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2022

P W Ś C P S N
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy