Doradzamy przedsiębiorcom

Oferty

Lista ofert

Importujesz z Azji? Importuj z nami!

Importujesz z Azji? Importuj z nami!

Rynki azjatyckie przestały być dla polskich przedsiębiorstw terra incognita, o czym świadczy notowany rokrocznie wzrost wartości wymiany handlowej między Polską a partnerami z Chin, Japonii i Korei Południowej. Wciąż jednak nawiązanie stałych relacji z firmami z Azji może być dla rodzimych przedsiębiorstw dużym wyzwaniem. Trudności może sprawić np. pozyskanie odpowiedniej sieci kontaktów oraz przełamanie różnic kulturowych dotyczących prowadzenia biznesu, występujących między Europejczykami, a mieszkańcami Azji.

Trudno się więc dziwić coraz większej popularności przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w pośrednictwie w imporcie i eksporcie miedzy Polską a rynkami azjatyckimi, które pozwalają wspomniane trudności łatwo przezwyciężyć. Jedną z takich firm jest Atakio Sp. z o.o. z Wrocławia, działająca pod marką Importuj z nami.

Sprawdzony partner w imporcie z Azji

Początki Importuj z nami sięgają 2011 roku, jednak firma swoją dzisiejszą pozycję zbudowała na wiedzy o imporcie i doświadczeniu w działaniu w międzynarodowym środowisku biznesowym od prawie 15 lat.
Importuj z nami wspiera polskich przedsiębiorców w imporcie i eksporcie towarów z m.in. z Chin, Tajwaniu, Japonii, Wietnamu, Singapuru i Korei Południowej. Firma ściśle współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami sprzętu elektronicznego, tekstyliów, maszyn i pojazdów oraz materiałów budowlanych (katalog nie jest zamknięty, a firma może pomóc w sprowadzeniu dowolnych towarów), kontroluje każdy etap produkcji i transportu zamówień, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Kompleksowa obsługa importu


Tym, co wyróżnia wrocławską firmę jest szeroki wachlarz oferowanych usług: nawiązywanie kontaktów na linii klient – partner azjatycki, realizacja audytu dostawcy, organizacja odprawy celnej lub wyjazdów biznesowych do Chin, jak też sprowadzanie próbek towarów oraz przygotowanie pełnej dokumentacji.
 
Standardowo Importuj z nami realizuje proces importowy w trzech etapach: przygotowanie (21 dni), produkcja i kontrola (42 dni) oraz spedycja (morska, lotnicza, drogowa, transport intermodalny) oraz odprawa celna (45 dni). Przedstawiciele firmy podkreślają, że przyjęty model działania ma przede wszystkim zapewnić klientom przyśpieszenie produkcji oraz ograniczenie ponoszonych przez nich kosztów. Dzięki Importuj z nami polskie firmy mogą nawiązać wymianę handlową z Azją w jak najprostszy, najbezpieczniejszy i – co równie ważne – najbardziej opłacalny sposób.
 

www.importujznami.pl

< zobacz listę ofert

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy