Doradzamy przedsiębiorcom

Oferty

Lista ofert

Western Union Business Solutions

Western Union Business Solutions

Jako jeden z największych na świecie dostawców międzynarodowych płatności firmowych, Western Union Business Solutions zmienia sposób, w jaki firmy rozwijają działalność zagraniczną dzięki jednej z największych sieci płatności na świecie. Nasze nowoczesne platformy online pomagają w zarządzaniu płatnościami walutowymi i przepływami pieniężnymi w działalności międzynarodowej. Doświadczeni dealerzy walutowi Western Union Business Solutions oferują analizy rynku i rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym, które pomogą Twojej firmie chronić zyski. Dzięki doświadczeniu we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i przywiązaniu do zgodności z przepisami prawnymi dajemy naszym klientom przewagę, dzięki której łatwiej mogą rozwijać swój biznes międzynarodowy.

Utec Sp. z o.o.

Utec Sp. z o.o.

Opis firmy: UTEC SP. Z O.O. powstała w 2014 roku jako część Utec Group - firmy spedycyjnej będącej od 9 lat liderem koncentrującym się na rynku krajów azjatyckich, amerykańskich i europejskich. W nowej generacji firmy skupiliśmy się na wysoko wydajnych rozwiązaniach dla naszych klientów. Nasze biura i magazyny - w tym składy celne - zlokalizowane są w Warszawie, Shenzhen, Guangzhou, Hong Kong, New Jersey, Kijowie i Odessie. W wachlarzu naszych usług można znaleźć:

Platforma internetowa amronet.pl umożliwia wymianę PLN, EUR, USD, GBP oraz CHF pomiędzy użytkownikami serwisu. Do grona naszych Klientów dołączyć może każdy, kto zamierza uwolnić się od wizyt w stacjonarnym kantorze, niekorzystnych kursów oraz wygórowanych spreadów walutowych.

CAPS S.A.

CAPS S.A.

CAPS Retail to propozycja spółki CAPS Group dla powierzchni handlowych. Oferujemy wysoce indywidualne i kompleksowe usługi wyposażania wnętrz. Zapewniamy opracowanie koncepcji, przygotowanie projektu, produkcję i instalację. Specjalizujemy się w przygotowaniu indywidualnych projektów, ale sprzedajemy także gotowe rozwiązania.

Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Rudzka

Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Rudzka

Warszawsko - Poznańska Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanny Rudzkiej jest nowym podmiotem na rynku usług doradztwa podatkowego, jednak opiera się na wieloletnim doświadczeniu jej pracowników. W naszej codziennej działalności, wspieramy podatkowo największe polskie i światowe przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Major sp. z o.o.

Major sp. z o.o.

Miło zauważyć, że funkcjonujący na polskim rynku przedsiębiorcy mają co raz większą świadomość biznesową i lepiej konkurują na rynkach całego świata. Świadomie zarządzają ryzykiem bo wiedzą jak bardzo może być dla nich korzystna oraz na czym polega współpraca z brokerami ubezpieczeniowymi.

Firma budowlana PIOTR

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy budowlanej PIOTR (członka naszej Izby). Firma posiada 15letnie doświadczenie w usługach budowlanych, jej działalność polega na "awaryjnym" wykonywaniu zleceń w branży: budowlanej, elektrycznej, instalacyjnej.

Nowości w Celiko

Nowości w Celiko

Firma Celiko - wieloletni członek naszej Izby wprowadziła do sieci Piotr i Paweł nowy produkt o nazwie FRUPP. Frupp to pierwszy dostępny na rynku chrupiący batonik otrzymany ze świeżych owoców.

Open Nexus sp. z o.o.

Open Nexus sp. z o.o.

Powstała w 2009 roku firma Open Nexus (ON) świadczy usługi dla przedsiębiorstw prywatnych i instytucji publicznych w zakresie optymalizacji procesów zakupowych. ON jest internetowym operatorem rynku zakupowego. ON umożliwia swoim klientom biznesowym katalogować, sprzedawać lub wyszukiwać i nabywać produkty/usługi i w ten sposób rozszerzać kanały sprzedaży dla dostawców, jednocześnie poprawiając efektywność dokonywania zakupów w łańcuchach dostaw. Pomagamy organizować przepływy pracy i informacji od zgłoszenia zapotrzebowań do wysyłki zamówienia.

Newsletter

Kalendarium

Listopad 2021

P W Ś C P S N
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy