Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Zmiany w kryteriach wyboru projektów w działaniach POIG

2013-03-08

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 lutego 2013 r. Komitet Monitorujący PO IG zatwierdził nowe brzmienie kryteriów wyboru projektów dla niektórych działań.

 - 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym – w działaniu tym dotację można uzyskać na projekty związane z zakupem lub wdrożeniem rozwiązania technologicznego, które jest stosowane na świecie przez okres nie dłuższy niż 3 lata bądź technologii, która jest stosowana dłużej niż 3 lata pod warunkiem, że stopień rozprzestrzenienia tej technologii na świecie w danej branży nie przekracza 15%

- 6.1 Paszport do eksportu - w tym działaniu dotację można uzyskać na projekty mające na celu wejście na nowe rynki i wzmocnienie pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych, projekty przyczyniające się do zwiększenia udziału sprzedaży na rynki zagraniczne w ogólnej sprzedaży przedsiębiorstwa oraz projekty promujące polską markę na rynkach zagranicznych.

Więcej informacji udzielą Konsultanci Punktu Konsultacyjnego KSU mieszczącego się w siedzibie naszej Izby (św. Marcin 80/82, tel. 61 851 78 48)

Pełną informację na temat ustaleń Komitetu odnaleźć można tutaj
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy