Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie: Wsparcie dla przedsiębiorstw - Inicjatywa Jeremie

2013-05-09

W związku z kończącymi się Funduszami Unijnymi w okresie programowania 2007 -2013 kończą się również możliwości wsparcia finansowego w postaci bezzwrotnych dotacji dla przedsiębiorców pragnących rozpocząć działalność gospodarczą lub chcących ją rozwinąć.

Doskonałą alternatywą  uzyskania korzystnego finansowania planowanych inwestycji są instrumenty zwrotne, tzw. „Pożyczki unijne” udzielane w ramach inicjatywy JEREMIE, które na terenie województwa wielkopolskiego będą dostępne jeszcze do końca tego roku.
Ten produkt finansowy, adresowany do mikro, małych i średnich firm jest przeznaczony zarówno dla planujących rozpocząć działalność gospodarczą jak i obecnych przedsiębiorców, których plany inwestycyjne dotyczą między innymi:

- finansowania inwestycji polegających m.in. na zakupie, budowie lub modernizacji obiektów produkcyjno - usługowo - handlowych,
- tworzenia nowych miejsc pracy,
- wdrażania nowych rozwiązań technologicznych lub technicznych,
- zakupu wyposażenia w maszyny, urządzenia, aparaty w tym także zakup środków transportu bezpośrednio związanych z celem realizowanego przedsięwzięcia,
- oraz innych celów gospodarczych przyczyniających się do rozwoju MŚP.

Największą zaletą Pożyczki z Inicjatywy Jeremie jest jej niskie oprocentowanie (od 2,5%) oraz preferencyjne warunki udzielania (brak konieczności posiadania historii kredytowej).

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji organizując  otwarte spotkanie, poświęcone Inicjatywie Jeremie - alternatywnej w stosunku do dotacji, formie finansowania sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw serdecznie Państwa zaprasza do udziału.

Celem spotkania jest kompleksowe przedstawienie  sposobu w jaki można z tego systemu wsparcia skorzystać.

Termin spotkania: 21.05.2013r. (wtorek)  godzina 10.00,

Miejsce spotkania: Urząd Miasta Poznania, ul. Matejki 50, sala szkoleniowa nr 4.

Formularz zgłoszeniowy znajdujący się w załączeniu uprzejmie prosimy przesyłać do dnia 20.05.2013r. na adres b.paszkiewicz@pcc.org.pl.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY.


 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy