Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie: Możliwości eksportu polskich towarów i usług na rynek Północnego Iraku (Kurdystanu) i innych krajów arabskich

2013-11-04

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. Możliwości eksportu polskich towarów i usług na rynek Północnego Iraku (Kurdystanu) i innych krajów arabskich, które odbędzie się 12.11.2013 o godzinie 10.00 - 11.30 w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Spotkanie to poświęcone będzie charakterystyce rynku Północnego Iraku (Kurdystanu) oraz możliwościom eksportowym dla polskich przedsiębiorców. Omówione zostaną m.in. praktyczne aspekty współpracy na tamtejszym rynku, prawne zasady zawierania kontraktów eksportowych.

Polityka rządu irackiego polega na zdywersyfikowaniu partnerów do współpracy gospodarczej zapobiegając w ten sposób zdominowaniu ich rynku przez jeden kraj. Rząd iracki zdecydował, że najbardziej pożądanymi partnerami gospodarczymi będą firmy z krajów europejskich takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Polska. W tamtejszym rejonie (Północny Irak) nie toczą się żadne walki, jest to strefa całkowicie bezpieczna a jednocześnie bardzo otwarta na współpracę stąd tym bardziej zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej do 06.11.br na adres  k.kiser@pcc.org.pl.

Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej

zaproszenie
program spotkania

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy