Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na konferencję: Rozwój małych i średnich przedsiębiorstw branży spożywczej poprzez zagraniczną współpracę klastra. Wymiana wiedzy, dobre praktyki, partnerstwo

2013-09-19

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Rozwój małych i średnich przedsiębiorstw branży spożywczej poprzez zagraniczną współpracę klastra. Wymiana wiedzy, dobre praktyki, partnerstwo” organizowanej przez Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o. o. Konferencja odbędzie się dnia 27 września 2013 roku w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lesznie, ul. Geodetów 1.

Ideą konferencji jest podniesienie wiedzy oraz poznanie dobrych praktyk w zakresie uwarunkowań internacjonalizacji klastrów skutkujących rozwojem ich członków - małych i średnich przedsiębiorstw. Konferencja będzie swoistym forum wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów oraz przedstawicieli klastrów m. in. z Austrii, Niemiec, Anglii i Litwy. Szczególny nacisk pragniemy położyć na problematykę praktyczną z obszaru internacjonalizacji i nakreślić uwarunkowania podjęcia skutecznych działań w tym zakresie przez klaster i poszczególne firmy.

Konferencja jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji

Więcej informacji na stronie http://lcb.leszno.pl/Zapraszamy_na_konferencje_nt__internacjonalizacji_.html

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy