Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Zaproszenie dla firm z sektora upominkowego i wyposażenia wnętrz do udziału w targach.

2011-06-10

W dniach 21 - 24 sierpnia 2011 r. odbędą się w Dublinie na terenach wystawienniczych Royal Dublin Society (RDS) największe w Irlandii targi upominkowe i wyposażenia wnętrz Autumn Gift & Home Accessories Fair. Co roku bierze w nich udział ponad 100 wystawców a liczbę odwiedzających szacuje się na ok. 4 - 5 tys. Informacje nt. targów dostępne są na stronie internetowej: www.autumngiftfair.com.

Targi Autumn Gift & Home Accessories Fair mogą być interesujące dla polskich firm zainteresowanych eksportem do Irlandii m.in.: szkła użytkowego i dekoracyjnego, wyrobów ceramicznych (użytkowych i dekoracyjnych), biżuterii, w tym srebrnej z bursztynem, zabawek, ozdób choinkowych (bombek), akcesoriów kuchennych, wyrobów pamiątkarskich, wyrobów skórzanych, wyrobów z drewna (dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz) czy bielizny stołowej i pościelowej. Podczas tegorocznych targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie zorganizuje stoisko informacyjno–promocyjne, na którym prezentowane będą możliwości współpracy biznesowej polskich firm z szerokorozumianego sektora upominkowego i wyposażenia wnętrz z rynkiem irlandzkim. Na stoisku bezpłatnie eksponowane będą materiały marketingowe polskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem do Irlandii. W przypadku przyjazdu na targi przedstawicieli polskich firm będzie istniała możliwość bezpłatnego skorzystania ze stoiska WPHI do przeprowadzenia rozmów biznesowych. Firmy zainteresowane bezpośrednim udziałem w targach mogą jeszcze wykupić stoisko. Przykładowy koszt stoiska o powierzchni 9 m² wynosi 2.133,00 EUR + VAT (21,0%). Szczegóły na stronie organizatora targów firmy Expo Events Ltd (www.expo-events.com).
Poniżej podajemy dane tele-adresowe WPHI w Dublinie, gdzie można przesyłać materiały promocyjne (w jęz. angielskim) bądź uzyskać dodatkowe informacje nt. udziału w targach The Autumn Gift & Home Accessories Fair w Dublinie:
Embassy of the Republic of Poland Trade and Investment Promotion
Section 4 the Vicarage, St. John’s Road Dublin 4 Ireland
Tel: +353 1 269 1370
Fax: +353 1 269 7662
E-mail: dublin@trade.gov.pl 
    www.dublin.trade.gov.pl
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy