Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na warsztaty.

2011-08-10

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji w ramach wspierania realizacji zadań publicznych województwa wielkopolskiego w dziedzinie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy w roku 2011 zaprasza do udziału w atrakcyjnych warsztatach.

Warsztat I (12 - 13.09.2011 r.)

Zarządzanie przedsiębiorstwem oraz rozwój działalności gospodarczej w oparciu o eksport.

Celem warsztatu będzie przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu strategii rozwoju przedsiębiorstw poprzez skuteczne zarządzanie i wykorzystanie środków UE przeznaczonych na ich rozwój. Od października br. przedsiębiorcy mogą aplikować w ramach działania 6.1. Paszport do eksportu., o środki, które umożliwią im wejście na rynki zagraniczne. Zapraszamy na warsztat, który będzie miał formę praktyczną i przygotuje przedsiębiorców do bezproblemowego wypełnienia dokumentów konkursowych.

Warsztat II (6 - 7.10.2011 r.)

Biznes i nauka – wspólny front w rozwoju innowacji.

W trosce o rozwój innowacyjności wielkopolskich przedsiębiorstw proponujemy seminarium i spotkanie brokerskie, które obejmą prezentację opracowanych przez wielkopolskie instytuty naukowe i uczelnie wyższe innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wynalazków pod kątem możliwości ich wdrożenia w przedsiębiorstwach, jak również zaaranżowane spotkania brokerskie z przedstawicielami nauki, celem uzgodnienia warunków wdrożenia technologii lub zlecenia indywidualnych prac badawczo - rozwojowych.

Warsztat III (10 -11.10.2011 r.)

Transfer wiedzy w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz możliwości ich zastosowania w obiektach użyteczności publicznej i gospodarstwach domowych.

Odnawialne źródła energii to w dzisiejszych czasach temat bardzo ważny w naszym życiu. Podczas warsztatu dowiedzą się Państwo o różnych dostępnych odnawialnych źródłach energii oraz sposobach ich wykorzystania począwszy od gospodarstw domowych, a skończywszy na budynkach użyteczności publicznej.

Wszystkie warsztaty odbędą się w Poznaniu, CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82, sala 304.

Serdecznie zapraszamy!

DODATKOWE INFORMACJE :

Maria Szwarc – tel. 61 854 21 90, Beata Paszkiewicz – tel. 61 854 21 91.

„Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego”.

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy