Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

XVIII edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości"

2021-03-16

Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na najlepsze firmy w regionie. Do udziału w XVIII edycji bezpłatnego konkursu zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem), które notują sukcesy na rynku. Ponadto cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Wzorem lat ubiegłych nasza izba aktywnie uczestniczy w tym przedsięwzięciu - Prezes Izby, Pan Andrzej Łyko jest Członkiem Kapituły Konkursowej bieżącej edycji Konkursu.


Ideą konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów gospodarczych. W ubiegłych latach laureatami zostali m.in. Sushi Factory, obecnie największy producent sushi w Europie; spółka StethoMe - autor inteligentnego połączenia stetoskopu  z termometrem, niezastąpionego w opiece nad dziećmi czy firma Modertrans, znany w całej Polsce producent tramwajów. Mimo trwającej już rok pandemii, wielu przedsiębiorców radzi sobie w tym trudnym czasie, niektórzy decydują się na wprowadzenie nowych, korzystnych rozwiązań.
Konkurs na stałe wpisał się już w kalendarz imprez gospodarczych w naszym regionie. Firmy chętnie do niego przystępują. Dlaczego? Bo udział w naszym przedsięwzięciu się opłaca. Przedsiębiorstwa te są bardziej rozpoznawalne na rynku, zapraszane są do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych. Są synonimem naszej gospodarności i rzetelności. W ubiegłym roku wprowadziliśmy punkty za działania proekologiczne realizowane przez przedsiębiorcę, a także zwiększyliśmy zasięg terytorialny konkursu na całą metropolię – mówi Tomasz Łubiński, wicestarosta poznański, przewodniczący kapituły.


Na zwycięzców, poza tytułem, czekają atrakcyjne nagrody o wartości ponad 100 tysięcy złotych. Startujących ocenia partner merytoryczny, firma Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.


Jak podkreślił Tomasz Łubiński, wicestarosta poznański, udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia można przesyłać do 16 kwietnia.

Formularze i szczegółowe informacje na stronie: www.pfpp.com.pl/lidermsp oraz pod numerem telefonu: 61 8410 544  w Starostwie Powiatowym w Poznaniu.

Formularz wraz z załącznikami można przesyłać za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.
Istnieje także możliwość przesłania zgłoszenia drogą elektroniczną na adres lidermsp@powiat.poznan.pl. Wówczas „Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości" dodatkowo podpisane przez osobę uprawnioną  należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura konkursu: Starostwo Powiatowe  w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań, w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem: Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Organizator i patronat:
Jan Grabkowski, starosta poznański

Patronat merytoryczny:

Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.

Fundatorzy nagród:
Międzynarodowe Targi Poznańskie, PKO Bank Polski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Grant Thornton, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

Patroni medialni:

epoznan.pl, Gazeta Wyborcza, Radio Eska, Meloradio, Radio Emaus, WTK, Sukces po poznańsku
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Październik 2021

P W Ś C P S N
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy