Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

XVI EDYCJA KONKURSU O TYTUŁ POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2019-01-22

W styczniu zainaugurowana została XVI edycja Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy z Poznania i Powiatu Poznańskiego mogą nie tylko umocnić swoją pozycję na rynku, ale stać się liderami wśród najlepszych. Wystarczy zgłosić się do udziału w kolejnej, już XVI edycji Konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, w którym do tej pory wystartowało blisko 800 firm. Udział w Konkursie jest bezpłatny, a na Laureatów czekają nagrody warte blisko 180 tysięcy złotych.

Organizatorami Konkursu są Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański.

W kapitule konkursu zasiada m.in. Prezes naszej izby, Pan Andrzej Łyko.

Głównym celem Konkursu jest pomoc wyróżniającym się przedsiębiorstwom, zaliczanym do sektora MSP oraz STARTUP, w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii.

Konkurs na stałe wpisał się w kalendarz gospodarczy regionu. Organizatorzy liczą na udział firm, które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Jak pokazują przykłady Liderów z wcześniejszych edycji, udział w Konkursie naprawdę się opłaca. Przedsiębiorstwa te są bardziej rozpoznawalne na rynku, zapraszane zostają do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych.

Stając się liderami gospodarczymi regionu promują jednocześnie powiat i miasto, będąc tym samym, synonimem wielkopolskiej gospodarności i rzetelności. 

- Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na firmy, które zwyciężą w XVI edycji Konkursu, w którym do udziału zapraszamy mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie firmy oraz startupy z terenu miasta Poznania iPowiatu Poznańskiego – mówi Katarzyna Kierzek-Koperska zastępca Prezydenta Miasta Poznania.- Warto w nim rywalizować o miano najlepszego z najlepszych, ze względu na prestiż tytułu Lidera, który zapewnia z jednej strony znakomite grono dotychczasowych Laureatów, z drugiej zaś skład Kapituły, której członkami są znani i uznani reprezentanci świata biznesu i nauki, a także obiektywny i rzetelny sposób oceny kandydatów. Tytułu Lidera nie można kupić – podkreśla.

Oprócz tytułu, dyplomu oraz statuetki Laureaci otrzymują również nagrody ufundowane przez sponsorów nagród dodatkowych.Na zwycięzców poza tytułem, czekają nagrody o łącznej puli około 180 tysięcy zł.

- Udział w bezpłatnym Konkursie, to również szansa na zdobycie uznania, ale i cennych nagród. Naszą rolą jest nie tylko tworzenie przedsiębiorcom najbardziej optymalnych warunków do rozwoju, lecz także wyszukiwanie najlepszych z nich - promowanie ich oraz pokazywanie szerokiemu gronu odbiorców – zaznaczaJan Grabkowski, Starosta Poznański. - Przyznając tytuł Lidera, chcemy nie tylko wyróżnić wzorowo prosperujące firmy, ale  także wskazać tych, którzy najlepiej radzą sobie na rynku, z których warto brać przykład i naśladować. Chcemy chwalić się najlepszymi. Przez 15 lat trwania konkursu, tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” otrzymało już ponad 90 firm, które wspaniale reprezentują Poznań i Powiat Poznański w Polsce i na świecie, stając się tym samym jego najlepszymi ambasadorami – dodaje Starosta Poznański.

Od lat organizatorów wspiera Partner Merytoryczny – firma Grant Thornton.Pomoc przy weryfikacji kryteriów oceny wniosków, zasad kwalifikacji uczestników oraz oceny firm ubiegających się o tytuł Laureata, jest nieocenionym wsparciem merytorycznym dla organizatorów Konkursu.

Warto podkreślić, że udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a na zgłoszenia organizatorzy czekają do 28 lutego br.

Formularze i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.lidermsp.poznan.pl.

Organizatorzy:

Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania
Jan Grabkowski, Starosta Poznański
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Styczeń 2019

P W Ś C P S N
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy