Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

XIII edycja Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

2016-01-28

Miło nam poinformować, że z początkiem stycznia rusza XIII edycja Konkursu. Organizatorami Konkursu są Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański. UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY! Głównym celem Konkursu jest pomaganie wyróżniającym się przedsiębiorstwom, zaliczanym do sektora MSP oraz STARTUP, w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych.

Pan Andrzej Łyko - Prezes Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji jest członkiem Kapituły Konkursowej.

Laureatem Konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" może zostać średni, mały lub mikroprzedsiębiorca oraz Startup działający na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, który notuje sukcesy na rynku, posiada ciekawą ofertę, wykorzystuje innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez niego działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Oprócz tytułu i wyróżnienia można uzyskać prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów.
Laureaci otrzymają oficjalne tytuły "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania.

***

Terminarz Konkursu:

 • 29 grudnia 2015 r. ogłoszenie XIII edycji Konkursu,
 • od 1 stycznia do 29 lutego 2016 r. nabór wniosków,
 • kwiecień 2016 r. ogłoszenie Laureatów Konkursu i wręczenie nagród podczas Gali Finałowej.

Uroczysta Gala Finałowa XIII edycji Konkursu odbędzie się w 20 kwietnia 2016 r. Wówczas zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia.

Laureaci otrzymają oficjalne tytuły "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania.

Laureaci Konkursu otrzymują od Organizatorów:

 • oficjalne statuetki Konkursu, dyplomy,
 • prawo do posługiwania się w korespondencji i w promocji Znakiem i Tytułem "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" przez okres trzech lat od dnia przyznania tytułu,
 • wpis do honorowej księgi Konkursu.

Wśród fundatorów nagród dodatkowych znajdują się m.in.:

 • Międzynarodowe Targi Poznańskie - nagrody w postaci zapewnienia bezpłatnego soiska na wybranej imprezie targowo-wystawienniczej,
 • PKO Bank Polski - nagrody pieniężne,
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - nagrody w postaci zapewnienia bezpłatnych studiów podyplomowych na wybranym kierunku,
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - nagrody w postaci zapewnienia bezpłatnych studiów podyplomowych na wybranym kierunku,
 • Politechnika Poznańska - nagroda w postaci bezpłatnych studiów podyplomowych organizowanych przez Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej
 • Infoshare - zaproszenie na Konferencję Infoshare w Gdańsku.

Wyróżnieni w Konkursie otrzymują:

 • dyplomy,
 • wpis do honorowej księgi Konkursu.

WAŻNE INFORMACJE: Tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" można uzyskać jeden raz na trzy lata.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie dokumentacji konkursowej (do 29 lutego 2016 r.! ) tj. wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników (w przypadku jeżeli przedsiębiorca dołącza dodatkowe dokumenty).

Formularz wraz z załącznikami można przesyłać drogą elektroniczną na adres lidermsp@um.poznan.pl

lub pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu albo złożyć bezpośrednio w Biurze.

Natomiast podpisane przez osobę uprawnioną Oświadczenia kandydata do tytułu "Poznański Lider Przedsiębiorczości" należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem - Konkurs o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Dane zawarte w wymienionych dokumentach objęte są tajemnicą, a dostęp do nich posiadają wyłącznie Kapituła Konkursu i Partner Merytoryczny.

Dokumentację konkursową należy składać w terminie określonym przez Organizatorów:

 • za pośrednictwem poczty bądź osobiście do Biura Konkursu
 • za pośrednictwem Internetu na adres lidermsp@um.poznan.pl.

UWAGA!!!

Prosimy pamiętać o tym, że formularz wraz z załącznikami zostanie rozpatrzony, jeśli do Biura Konkursu zostanie dostarczony (bezpośrednio lub pocztą tradycyjną) podpisany formularz: Oświadczenia kandydata do tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości (w ciągu 7 dni roboczych, jeśli formularz został przesłany elektronicznie).


BIURO KONKURSU:

Urząd Miasta Poznania

Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

61-441 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404 (p. 106)

tel.: 61 878 47 77

e-mail: lidermsp@um.poznan.pl

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.poznan.pl

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
          01 02
03 04 05 07 08 09
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy