Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Wydarzenie Startup Poznań 2021

2021-09-13

W dniach 11 - 15 października br. odbędzie się wydarzenie Startup Poznań 2021, tym razem w formule online. Jest to bezpłatna konferencja skierowana głównie do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze startupami. W ramach wydarzenia zaplanowano wystąpienia oraz praktyczne warsztaty. Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in. skąd brać pomysły na biznes i jak je przetestować, jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorem, jak prawnie zabezpieczyć swój startup. Organizatorzy zaplanowali także warsztaty dotyczące tematyki budowania zespołów, budowania marki oraz sprzedaży w startupie. Przygotowany program to swoiste A, B, C początkującego startupowca.

W ramach konferencji będzie także możliwość  skorzystania z tzw. office hours, podczas których osoby zainteresowane skonsultują swój pomysł na biznes z przedstawicielami SpeedUp Venture Capital Group, dostaną feedback na temat swojego projektu i wskazówki przydatne do dalszego rozwoju firmy. Takie spotkanie to też okazja do rozmowy o tym, jak wygląda współpraca z funduszem venture capital. Pojedyncze spotkanie trwa 30 minut i może odbywać się w języku polskim lub angielskim.


Organizator: Miasto Poznań
Data:  11 – 15. 10.2021 r.
Online
Informacje, program wydarzenia oraz rejestracja: https://plusjeden.com/startup-poznan-2021/
Rejestracja na wydarzenie rozpoczyna się 13.09.2021 r.
Osoba kontaktowa: Anna Potrzebowska, anna_potrzebowska@um.poznan.pl, 885 96 03 54
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy