Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

"WŁASNA FIRMA" - bezpłatne warsztaty.

2008-04-01

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznym, BEZPŁATNYM WARSZTACIE pt.: WŁASNA FIRMA 2-dniowy warsztat doradczy dla osób planujących założenie działalności gospodarczej.

Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Dwudniowy warsztat odbędzie się w dniach:                              21.04.2008 r. oraz 25.04.2008 r.                                                                 w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu,                     sala 22, I piętro.

Celem warsztatu jest przeszkolenie osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie miasta Poznania. Część merytoryczna warsztatu zostanie przygotowana i przeprowadzona przez specjalistów, praktyków zajmujących się od lat tematyką działalności gospodarczej.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Bliższych informacji udziela oraz zgłoszenia przyjmuje: Pan Michał Haufa, Wielkopolska Izba Przemysłowo - Handlowa w Poznaniu tel. 0618690114
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy