Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Wirtualna platforma, realne oszczędności

2013-02-27

Głównym przedmiotem działalności Open Nexus Sp. z o.o. (członka naszej Izby) jest optymalizacja kosztów zakupów w firmach. Firma dokonuje tego poprzez: konsulting w zakresie optymalizacji kosztów zakupów oraz wprowadzenie platformy zakupowej Open Nexus.

Platforma Open Nexus? Jak to działa?

Platforma zakupowa Open Nexus to dedykowane narzędzie, które wspiera działy zakupów różnych firm. Podstawą naszej innowacyjności i konkurencyjności prowadzącej do dedykowania narzędzia stało się wprowadzenie rozwiązania opartego o cloud computing. Cloud computing pozwala użytkownikom korzystać z platformy zakupowej bez instalowania jakichkolwiek dodatkowych aplikacji.

Przez cały czas wdrażamy nowe, innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju zarówno naszej firmy, jak i ułatwiają korzystanie z platformy zakupowej naszym klientom.

Jest to między innymi wystawianie e-Zapytań oraz aukcji internetowych na prostym, szybkim formularzu. Uzupełnienie niezbędnych informacji trwa krócej niż napisanie e maila do dostawców!

Open Nexus umożliwia także systemowe dokonywanie kwalifikacji dostawców. Jest to etap, który dotychczas wiązał się z koniecznością wypełniania dużej ilości dokumentacji. Natomiast dzięki Open Nexus kwalifikacja dostawców to prosty i transparentny proces!

Dla kogo?

Platforma Open Nexus może być wykorzystywana w każdym przedsiębiorstwie niezależnie od jego wielkości. Platforma zakupowa Open Nexus to skuteczne negocjacje elektroniczne, a także przejrzystość procesu zakupowego oraz zarządzanie dokumentacją (umowy, oferty, raporty). O elastyczności narzędzia świadczy fakt, że korzystają z niego firmy z różnych sektorów: farmaceutyczny, gazowy, energetyczny, wydawniczy, bankowy, przemysłowy, kopalnie, jubilerski.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Open Nexus sp. z o.o.

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy