Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Warsztat: Transfer wiedzy w zakresie odnawialnych źródeł energii.

2011-10-03

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt: „Transfer wiedzy w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz ich zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej i gospodarstwach domowych”.

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji w ramach działań, jakie podejmuje na rzecz Wielkopolskiego Klastra Energii Odnawialnej oraz wobec założeń Unii Europejskiej, dotyczących ograniczenia zużycia energii i zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł, pragnie Państwa serdecznie zaprosić do udziału w warsztatach pt:


„Transfer wiedzy w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz ich zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej i gospodarstwach domowych”.

Celem warsztatu będzie przedstawienie jego uczestnikom kompleksowej wiedzy i podniesienie świadomości w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, a w szczególności na temat zrównoważonego rozwoju i podstaw prawnych wykorzystania odnawialnych źródeł energii, energii słonecznej, energii wiatru, energii wód powierzchniowych, energii geotermalnej, energii z biomasy roślinnej, biogazu, biopaliw, efektywności energetycznej, a także przedstawienie możliwości zastosowania ich począwszy od własnych gospodarstw domowych, a skończywszy na obiektach użyteczności publicznej, co w dobie intensywnej wyczerpywalności nieodnawialnych źródeł energii ma bardzo duże znaczenie zarówno dla nas, współczesnego pokolenia, jak i przyszłych.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez wysokiej klasy specjalistów - pracowników Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego - Centrum Odnawialnych Źródeł Energii.

Wszystkich chętnych, zainteresowanych zgłębieniem wiedzy na temat poszczególnych rodzajów energii, rozwoju danej energetyki na świecie i w Polsce, a w szczególności w Wielkopolsce, prawnych aspektów inwestycyjnych w ramach poszczególnych rodzajów energii, serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie, który odbędzie się w dniach:

10.10.2011 r. oraz 11.10.2011 r. w Centrum Kultury Zamek, Poznań ul. Św. Marcin 80/82, sala 304 (III piętro), o godz. 9.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

prosimy przesyłać mailem na adres: b.paszkiewicz@pcc.org.pl lub faxem: +618517828 do dnia 7.10.2011 r.

program warsztatu do pobrania tutaj

Wszelkich informacji związanych z warsztatem udziela:

Pani Beata Paszkiewicz, tel: +618542191, e-mail: b.paszkiewicz@pcc.org.pl

Pani Klaudia Góra, tel: +61 8542186, e-mail: marketing@pcc.org.pl

„Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego”.

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy