Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Twórcy InternetowyKantor.pl wśród najbardziej kreatywnych Polaków

2013-02-28

Michał Czekalski i Łukasz Olek, właściciele InternetowyKantor.pl SA (członek naszej Izby), zajęli czwarte miejsce w Rankingu 50 najbardziej kreatywnych Polaków w biznesie. Ranking co roku publikuje marketingowo-biznesowy magazyn BRIEF.

Twórcy pierwszego w Polsce internetowego kantoru zostali docenieni nie tylko za innowacyjny pomysł, ale również za niezwykle dynamiczny rozwój ich firmy. Świadczy o tym choćby drugie miejsce, tuż za Allegro.pl, w rankingu największych firm e-commerce w Polsce w 2011 roku (Internet Standard 2012).  - To dla nas bardzo miłe wyróżnienie i motywacja do dalszego poszukiwania niestandardowych rozwiązań w biznesie. Nieodkrytych start-upów i możliwości jest jeszcze wiele - mówi Michał Czekalski, współtwórca kantoru.

InternetowyKantor.pl SA jest liderem rynku wymiany walut w sieci. Oferuje szybką i bezpieczną wymianę EUR, USD, CHF i GBP. Zaufało mu ponad 77 tys. klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Użytkownicy kantoru zaoszczędzili do końca lutego ponad 72 mln złotych, w porównaniu do standardowej oferty banków.

Cały ranking można zobaczyć tutaj: http://www.brief.pl/inbrief/aktualnosci/art2221,50-najbardziej-kreatywnych-w-biznesie-ranking-briefu-2013.html

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy