Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Targi FIIEE MINAS GERAIS w Brazylii.

2008-06-20

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP z siedzibą w Sao Paulo uprzejmie informują, że w dniach 19 - 22 sierpnia 2008 r. WPHiI zorganizuje własne stoisko informacyjno - promocyjne na Międzynarodowych Targach Przemysłu Elektrycznego i Elektronicznego - FIIEE MINAS GERAIS, które odbędą się w Belo Horizonte.

W związku z powyższym chcielibyśmy Państwa zaprosić do udziału w Targach lub do przesłania swojej oferty do WPHiI, która zostanie wykorzystana w celach promocyjnych na ww. imprezie.

Targi skierowane będą do następujących branż: wytwarzanie, transmisja i dystrybucja energii elektrycznej, aparatura przemysłowa, komponenty elektryczne i elektroniczne, automatyka i narzędzia, informatyka, telekomunikacja i produkty pokrewne.

Osoby zainteresowane udziałem bądź zaprezentowaniem swojej oferty za pośrednictwem WPHiI, w celu uzyskania dalszych instrukcji, proszeni są o kontakt z panem Tomaszem Wójcickim tel., 061 854 21 82, email: eksport2@pcc.org.pl.
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy