Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Targi ALIMENTA W Santiago de Chile.

2007-07-28

W dniach 23-26 października br. odbędą się w Santiago de Chile targi ALIMENTA produktów, usług i technologii przemysłu spożywczego i gastronomii. http://www.expotrade.cl/feria.php?feria_id=361

Wystawcy na targach ALIMENTA reprezentują następujące branże: produktów mlecznych; owoców morza, konserw i mrożonek; słodyczy; napojów alkoholowych i bezalkoholowych; piekarnictwa i ciastkarstwa; owoców i warzyw; mięs i wędlin; wyposażenia, urządzeń, produktów i usług dla przemysłu spożywczego i gastronomii.

Wśród odwiedzających targi znajdą się przedstawiciele firm produkujących i dystrybujących produkty żywnościowe oraz dostawcy usług gastronomicznych

Powierzchnia targów wyniesie 2 000 m2 i oczekiwana frekwencja to 15 500 zwiedzających. Jest to jedyna impreza wystawiennicza o tematyce spożywczej w Chile.

Wydział Ekonomiczny Ambasady Polskiej w Santiago zaprasza do udziału w imprezie targowej, ze swojej strony oferując pomoc w nawiązaniu pierwszych kontaktów biznesowych z partnerami chilijskimi.

Podczas tegorocznej edycji targów WE zamierza zorganizować stoisko informacyjno-promocyjne i jesli nie zdecydujecie się Państwo na samodzileny udział w imprezie, proszę o nadsyłanie materiałów promocyjnych.


Proszę o kontakt jesli będziecie Państwo zainteresowani udziałem lub przekazaniem materiałów.

Maria Narożniak - Z-ca Dyrektora tel. 061/854 21 90,

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy