Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Spotkanie Wielkopolskiego Klubu CSR

2011-10-10

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim spotkaniu Wielkopolskiego Klubu CSR, które odbędzie się 24.10.2011r. (poniedziałek) o godz. 12.00, tym razem wyjątkowo w Hotelu-Restauracji Meridian w Poznaniu, przy ul. Litewskiej 22. Tematem spotkania, które poprowadzi Pan dr Przemysław Rotengruber z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza będzie „Przedsiębiorstwo odpowiedzialne za interesariuszy”.

Dodatkowo, podczas spotkania zostaną zaprezentowane dobre praktyki w zakresie CSR stosowane przez wielkopolskich przedsiębiorców – uczestników spotkań Wielkopolskiego Klubu CSR.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu Wielkopolski Klub CSR  - budowanie platformy promocji i wymiany doświadczeń CSR w Wielkopolsce współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Jednocześnie w imieniu Zarządu Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego – wiodącego Partnera programu Wielkopolski Klub CSR oraz Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w zamkniętym spotkaniu konsultacyjnym przedsiębiorców z naszego regionu w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców”. Projekt  ten ma na celu poprawę wizerunku przedsiębiorców oraz opracowanie zasad efektywniejszej współpracy przedsiębiorców z urzędnikami. Spotkanie odbędzie się tego samego dnia w Hotelu-Restauracji Meridian w godz. 10:00-12:00.

Poniżej do pobrania:

który prosimy przesłać na adres: b.paszkiewicz@pcc.org.pl

lub faxem +618517828 do dnia 20.10.2011r. 

  • potwierdzenie udziału w spotkaniu Poprawa wizerunku przedsiębiorców prosimy zgłaszać do dnia 20.10.2011 r. na adres: info@wzpp.org.pl lub nr tel./fax (61) 8139893, kom. 505 477 743
Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny.

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy