Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Spotkania Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

2010-02-15

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach regionalnych adresowanych do sektora małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych nowymi trendami w dziedzinie ekoinnowacji. Spotkania organizowane są w ramach projektu „Innowacje w Przedsiębiorstwach ? Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw”. Ich głównym zadaniem jest przedstawienie najciekawszych zagadnień związanych z rozwojem innowacyjnej przedsiębiorczości w Unii Europejskiej i w Polsce. W trakcie spotkań adresowanych do kadry zarządzającej przedsiębiorstw szczególna uwaga zostanie zwrócona na kwestie strategiczne.

Spotkania prowadzone będą przez polskich i zagranicznych ekspertów, którzy przedstawią ciekawe przykłady wdrożonych rozwiązań ekoinnowacyjnych.

Tematyka spotkań obejmować będzie takie zagadnienia, jak:

  • zarządzanie procesem innowacyjnym, źródła pozyskiwania technologii, strategie wdrażania rozwiązań innowacyjnych,
  •  przykłady rozwiązań innowacyjnych w sektorze e-usług,
  •  praktyczne sposoby wdrożenia innowacji organizacyjnych przy użyciu metodyki Kaizen,
  •  franczyza jako metoda na pozyskanie kapitału na rozwój firmy,
  •  innowacyjne sposoby zarządzania zasobami ludzkimi.

Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne (j. polski – j. angielski) oraz poczęstunek w trakcie przerw kawowych i lunch. W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu proszę o rejestrację za pomocą formularza elektronicznego lub kontakt z Zespołem Projektu pod adresem email: kip@parp.gov.pl lub numerem faksu 022 339 36 37. Szczegółowych informacji na temat projektu i konferencji udziela Zespół Projektu pod numerem tel. 022 339 45 21.

  • EKOINNOWACJE (spotkanie dla menedżerów) 3 marca 2010 r., Poznań, Adam’s Centrum Konferencyjne – Dom Aukcyjny – link do programu.
  • EKOINNOWACJE (spotkanie dla pracowników) 15 marca 2010 r., Poznań, Adam’s Centrum Konferencyjne – Dom Aukcyjny – link do programu.
  •  INNOWACJE W SEKTORZE USŁUG (spotkanie dla pracowników) 16 marca 2010 r., Poznań, Adam’s Centrum Konferencyjne – Dom Aukcyjny – link do programu.
  •  NOWE PODEJŚCIE DO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (spotkanie dla pracowników) 17 marca 2010 r., Poznań, Adam’s Centrum Konferencyjne – Dom Aukcyjny – link do programu.
  •  

Projekt „Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw” realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przez konsorcjum w składzie: ECORYS Polska Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Socjologiczne, Agencja Reklamowo - Wydawnicza A. Grzegorczyk. Projekt jest realizowany w ramach projektu systemowego „Rozwój zasobów ludzkich poprzez promowanie wiedzy, transfer i upowszechnianie innowacji” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet II, Działanie 2.1., Poddziałanie 2.1.3.

W celu rejestracji udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie umieszczonego formularza .

Prosimy o wybranie daty spotkania.

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo potwierdzenie udziału w spotkaniu.

W przypadku problemów prosimy o kontakt z Zespołem Projektu pod adresem     e-mail: kip@parp.gov.pl.
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Styczeń 2020

P W Ś C P S N
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy