Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Ostrzeżenie przed oszustami

2013-06-28

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji nie współpracuje w żadnej formie z firmami, które prowadzą komercyjną sprzedaż książek i płyt dotyczących dotacji unijnych, a które powołują się na naszą Izbę.

W ostatnim okresie coraz częściej zgłaszają się do nas firmy i osoby, które nabyły takie wydawnictwa i zostały skierowane przez sprzedających do naszej Izby po dalszą pomoc. Jest to jednoznacznie działanie nieetyczne mające na celu wyciągnięcie od klientów określonych sum za wydawnictwa, które naszym zdaniem są bezwartościowe.

Poniżej cytujemy odnośny komunikat PARP w tej samej sprawie:
"Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że nie współpracuje z firmami komercyjnymi sprzedającymi jakiekolwiek wydawnictwa książkowe lub płytowe poświęcone tematyce dotacji.
W związku z nasileniem się działań firm, których przedstawiciele dzwonią do przedsiębiorców z ofertami odpłatnej sprzedaży książek oraz płyty mających rzekomo łatwo i szybko doprowadzić do zdobycia dotacji unijnych, powołując się przy tym na współpracę z PARP (lub jednostkami współpracującymi z PARP np. Regionalnymi Instytucjami Finansującymi) albo podszywając się pod pracowników PARP, stanowczo oświadczamy, że nigdy nie współpracowaliśmy i nie współpracujemy z takimi firmami. Powoływanie się tych firm na współpracę, czy podszywanie się pod pracowników PARP jest bezprawne."

Wszelkie informacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności z dotacji unijnych można otrzymać BEZPŁATNIE w Punkcie Konsultacyjnym KSU mieszczącym się w siedzibie naszej Izby (CK Zamek, Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań, tel. 61 851 78 48, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00)

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy