Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Off - Price Show 2011.

2011-09-29

Trzecia edycja Off - Price Show 2011. Już w dniach 23 - 24 października w C.H. PTAK w Rzgowie k/Łodzi. Targi w Polsce to impreza wywodząca się z Off - Price Show, które swoje początki miały w latach 90. w USA. Od 2000 roku Off - Price odbywa się w Londynie i obecnie stanowi najważniejsze wydarzenie tego typu w branży odzieżowej.

Podczas targów wystawcy oferują końcówki bieżących i nadchodzących kolekcji sportowych i casualowych. Kolekcje obejmują zarówno odzież wierzchnią, bieliznę, obuwie, biżuterie, jak i dodatki. Propozycje wystawców są skierowane do hurtowni, butików oraz sklepów internetowych, które swoim Klientom oferują modne produkty w przystępnej cenie. Podczas targów wystawcy zaprezentują kolekcje takich marek, jak: Adidas, Armani, Asics, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Beech, Fila, Ellesse, Diesel,Levi’s, G-Star, Puma, Tommy Hilfiger, Reebok, Nike, Christian Dior, Ed Hardy, Fred Perry, Gucci, Hugo Boss,Kappa, Lacoste, Religion, Ringpun, Superdry, Ted Baker, Umbro, Moschino, Jimmy Choo i wiele innych.

Organizatorzy targów podjęli współpracę z C.H. PTAK, które jest jednym z największych centrów Europy Wschodniej. Na jego terenie działa na stałe 2 500 hurtowni, które są regularnie odwiedzane przez odbiorców z branży tekstylnej. Kolejna edycja Off-Price Show Polska, odbędzie się właśnie na terenie C.H. Ptak.

Wstęp na targi jest bezpłatny, po wcześniejszym zarejestrowaniu się on-line na stronie: www.offpriceshow.pl  

Szczegółowych informacji udzielają:

Magdalena Grudziecka Marketing Manager

Kontakt: Tel. 606 446 444, e-mail: magda@idexmedia.com  

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy