Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Oferta Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

2013-03-22

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Podczas blisko osiemnastu lat działalności stworzyliśmy i rozwinęliśmy narzędzia wsparcia dla firm technologicznych oraz infrastrukturę badawczą. Nieustanne inwestycje w rozwój Parku pozwalają na ciągłe podnoszenie standardu i zakresu oferty.

Dzięki tradycji współpracy z Uniwersytetem oraz poznańskimi jednostkami badawczymi i placówkami naukowymi, jako nieliczni w regionie jesteśmy w stanie zaoferować również naukowe wsparcie dla biznesu.

Szczególnie firmy, których działalność jest związana z chemią, biotechnologią, przemysłem spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, branżą produktów naturalnych lub teleinformatyką mogą zyskać na współpracy z nami. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

•wynajem nowoczesnych, wyposażonych w meble i aparaturę laboratoriów
•dostęp do hali i aparatury technologicznej
•rozwiązywanie szczegółowych problemów analitycznych i syntetycznych
•prowadzenie typowych procesów chemicznych i badań w skali wielkolaboratoryjnej
•syntezę kontraktową związków chemicznych
•współpracę badawczą przy realizacji projektów.

Dział Transferu Technologii oferuje Państwu bezpłatną pomoc w zakresie ochrony własności intelektualnej, doradztwa patentowego, udzielania i korzystania z licencji, poszukiwania na terenie Europy dostawców technologii a także partnerów do współpracy międzynarodowej, odbiorców produktów oraz rynków zbytu.
Dzięki projektowi wsparcia kapitałowego działamy również jako inwestorzy seed capital w nowe, innowacyjne przedsięwzięcia i pomysły z branży chemicznej, biotechnologicznej oraz IT, które mogą zostać objęte dofinansowaniem do 600 tysięcy złotych.

Najnowsze uruchomione przedsięwzięcie PPNT, Zespół Inkubatorów Wysokich Technologii, to doskonałe miejsce do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych w nowoczesnych laboratoriach a jego część informatyczna w postaci nowoczesnej serwerowni jest skierowana do firm oczekujących wysokiej jakości zaawansowanych usług informatycznych, serwerowych i infrastruktury.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

www.ziwt.pl
www.ppnt.poznan.pl
inkubatory@ppnt.poznan.pl
tel. 61 827 97 63


"Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy