Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Oferta firmy ukraińskiej.

2008-02-23

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu szeroką gamę wyrobów garmażeryjnych, najwyższej jakości, produkowanych przez doświadczone ukraińskie przedsiębiorstwo.

Firma Drygało to wiodące ukraińskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją zamrożonych półfabrykatów, działająca na rynku ukraińskim od 1995 r. W oparciu o najnowsze rozwiązanie technologiczne oraz nowoczesny park maszynowy.
Od 2002 r. posiada asortyment ponad 140 wyrobów garmażeryjnych, m.in.: kołduny, pierogi z nadzieniem, kotlety domowe, zrazy rybne z grzybami, gołąbki, kotlety mielone, krokiety, paszteciki. Charakterystyczną cechą produktów firmy "Drygało" jest ich wysoka jakość, niepowtarzalny smak, gustowne opakowanie. Produkty powstają w oparciu o naturalne składniki bez konserwantów i domieszek zgodnie z odpowiadającymi normami sanitarnymi i higienicznymi.

Przedsiębiorstwo aktywnie uczestniczy w różnorodnych wystawach i konkursach krajowych oraz międzynarodowych. W 2005 r. przedsiębiorstwo zostało laureatem konkursu "100 najlepszych produktów Ukrainy". Natomiast w 2007 r. firma została zwycięzcą konkursu "Najlepszy towar roku" oraz otrzymało międzynarodową "Europejska Nagrodę Jakości". Ponadto została nagrodzona srebrnym orderem "Mecenat" przyznawanym przez Międzynarodową Fundacje Mecenat Ojczyzny.

Przedsiębiorstwo na terytorium Polski jest zainteresowane realizacją sprzedaży zamrożonych półfabrykatów. Chętnie podejmie współpracę z polskimi dystrybutorami i sieciami sprzedaży produktów spożywczych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Joanną Witczak, tel+48 (061) 854 21 84, marketing@pcc.org.pl

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy