Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Międzynarodowe forum biznesu.

2011-09-20

W imieniu firmy Venturis International Business Sp. z o.o., zajmującej się wsparciem przedsiębiorców w ekspansji na rynki zagraniczne, chcielibyśmy poinformować i zachęcić do udziału w mającym się odbyć Międzynarodowym Forum Biznesu w Ammanie / Aqabie w Jordanii pn. „Bliski Wschód - Europa: B2B wzmacniając współpracę”.

Forum odbędzie się w dniach 19 - 23 listopada 2011 r. Jest to wspólna inicjatywa firmy Venturis International Business Sp. z o.o. oraz Jordańsko - Europejskiego Stowarzyszenia Biznesu (JEBA), która uzyskała aprobatę i wsparcie ze strony szefa placówki dyplomatycznej RP w Jordanii, pana dr Krzysztofa Bojko oraz patronat m.in. Wielkopolskiego Klubu Kapitału.

Forum stanowi platformę ułatwiającą nawiązanie bezpośrednich relacji biznesowych, wymianę informacji oraz doświadczeń. Daje również możliwość nieskrępowanego kontaktu z Prezesami międzynarodowych, zagranicznych oraz regionalnych przedsiębiorstw, które zdecydowane są na ekspansję i rozwój.

Niektóre z elementów programu (szczegóły: www.forum.venturisgroup.com):

 • rozwój biznesu: Forum, Aqaba Special Economic Zone; indywidualne spotkania z wybranymi zagranicznymi firmami,
 • widzieć więcej/integracja: Amman, Dolina Jordanu, Morze Martwe, Aqaba, Petra, Wadi Rum,
 • elastyczna formuła udziału: pakiet executive – all inclusive (przelot, zakwaterowanie w 5-o gwiazdkowym hotelu), pakiet podstawowy, pakiet reprezentacji (bez konieczności osobistej obecności na Forum).

   

Wybrane korzyści z udziału w Forum (szczegóły: www.forum.venturisgroup.com):

 • jeden wyjazd – trzy imprezy biznesowe: Forum, spotkania B2B w Ammanie, B2B w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Aqabie nad Morzem Czerwonym,
 • indywidualne kształtowanie agendy: powiedz nam z kim chciałbyś się spotkać,
 • promocja eksportu: wsparcie firmy Venturis w promocji eksportu Państwa firmy w tym analiza dostępnych narzędzi, wypełnienie wniosku o fundusze strukturalne UE, opracowanie i wdrożenie planu rozwoju eksportu,
 • szereg bonusów i zniżek m.in. za udział w następnym forum biznesowym w Dubaju organizowanym przez firmę Venturis w I połowie 2012,
 • i wiele innych!

   

Uczestnicy (sektory i kraje):

Forum jest otwarte dla instytucji reprezentujących następujące sektory gospodarki: nowoczesne technologie, przemysł, handel, usługi, rolnictwo oraz obszary wsparcia takie, jak m.in. administracja publiczna, organizacje pożytku publicznego, media, szkolnictwo, itd. Przewiduje się udział firm z następujących krajów: Polska, Rumunia, Litwa, Mołdowa, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Ukraina, Rosja oraz Jordania, Irak, Liban, Arabia Saudyjska, Egipt, kraje Zatoki Perskiej (Qatar, ZEA itd.) oraz reprezentanci obecnych i przyszłych wiodących gospodarek na świecie: z Indii, Chin, Ameryki Północnej, Brazylii oraz Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej.

Wsparcie eksportu:

W ramach opłaty za uczestnictwo w Forum proponujemy analizę dostępnych narzędzi wsparcia eksportu w Polsce (finansowe, instytucjonalne, organizacyjne) oraz przygotowanie wniosku o dotację do wykorzystania na przygotowanie planu rozwoju eksportu! Usługa ta może być również wykonana dla Państwa bez związku z Forum - termin składania wniosków o dofinansowanie upływa w połowie października.

Więcej informacji o Forum i kontakt :

www.forum.venturisgroup.com

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy