Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Konkurs „i - Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020

2020-10-01

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i - Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski”. Uchwałą nr 2720 /2020 z dnia 24 września 2020 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego zatwierdził Regulamin Konkursu wraz z załącznikami stanowiącymi wniosek

Celem Konkursu jest promocja regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania. Nagroda przyznawana jest corocznie w formie finansowej i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorstw w województwie wielkopolskim, które stworzyły nowatorskie rozwiązania (produkty / usługi / technologie) oraz wdrożyły je w praktyce. Dodatkowo Organizator Konkursu zapewni Laureatom Konkursu promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.


Tegoroczna edycja Konkursu zakłada dwie kategorie konkursowe: Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski oraz H-Wielkopolska.


Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: sekretariat.drg@umww.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 20 listopada 2020 r.
 

Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!

 
Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu I-Wielkopolska 2020

Wniosek zgłoszeniowy

zgoda na wykorzystanie wizerunku
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy