Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Konferencja „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu” - Poznań, 20.10.2016

2016-10-10

W imieniu własnym oraz Banku Zachodniego WBK i Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 20.10.2016 r. w ramach Akademii Przedsiębiorcy.

Ten ogólnopolski program motywacyjno-edukacyjny stworzony został przez Bank Zachodni WBK, będący członkiem naszej Izby, osiem lat temu specjalnie z myślą o wsparciu polskich przedsiębiorców. Duże zainteresowanie w poprzednich latach zaowocowało nowymi pomysłami na warsztaty i prelekcje, które zrealizowane zostały podczas tury wiosennej oraz kontynuowane będę w turze jesiennej VIII już edycji Akademii Przedsiębiorcy. W czasie tegorocznych spotkań będziemy chcieli zachęcić uczestników do wykorzystania potencjału leżącego w nowoczesnych technologiach i Internecie oraz spojrzenia na firmę pod kątem możliwości ekspansji na rynki zagraniczne.

Program szkoleń tury jesiennej obejmie 34 miasta, w których bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców poprowadzą eksperci handlu zagranicznego Banku Zachodniego WBK i Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND, niekwestionowani specjaliści w dziedzinie nowoczesnych technologii - Microsoft, prezesi polskich firm, które podbiły rynki zagraniczne oraz Olaf Osica dyrektor ds. oceny ryzyka w Polityka Insight, doktor nauk politycznych i społecznych Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego we Florencji.

Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać szanse biznesowe i zwiększyć swoją konkurencyjność dzięki możliwościom jakie dają Internet i nowoczesne technologie, jak bez barier podbić rynki międzynarodowe i jak wyniki referendum w Wielkiej Brytanii mogą wpłynąć na działalność polskich firm.

Serdecznie zapraszamy Państwa  do udziału w konferencji.
 

PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja odbędzie się  w  IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3, 61-894 Poznań w godzinach: 09:30 - 15:30.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl infolinia 22 267 39 98

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Maj 2019

Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy