Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Kancelaria Radców Prawnych Weremczuk Bobeł i Wspólnicy polską Kancelarią Roku 2013 w zakresie prawa handlowego

2013-04-18

Jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych czasopism branży finansowej ACQ Finance Magazine ogłosiło wyniki konkursu na najlepsze kancelarie prawne w poszczególnych państwach.

Miło nam poinformować, iż znaczącą ilością głosów, w dziedzinie prawa handlowego zwycięzcą w kategorii Kancelaria Prawna w Polsce w roku 2013 została Kancelaria Weremczuk Bobeł i Wspólnicy, będąca członkiem naszej Izby.

Specjalnością Kancelarii Weremczuk Bobeł i Wspólnicy jest obsługa prawna przedsiębiorców zagranicznych inwestujących w Polsce i polskich klientów współpracujących z partnerami zagranicznymi lub inwestujących na rynkach zagranicznych. Dzięki stałej współpracy kancelarii z dużymi sieciowymi kancelariami międzynarodowymi oraz mniejszymi i średnimi kancelariami mającymi siedzibę w ponad 70 krajach świata, ponad 15 osobowy zespół Kancelarii jest w stanie świadczyć klientom biznesowym usługi prawne z elementem transgranicznym na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o Kancelarii Weremczuk Bobeł i Wspólnicy możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej www.wbwlegal.pl.

Zachęcamy również do kontaktu ze wspólnikiem Kancelarii mec. Michałem Gniatkowskim odpowiedzialnym z ramienia Kancelarii za współpracę z członkami Izby (e-mail: michal.gniatkowski@wbwlegal.pl, tel kom +48 601 591 337).

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy