Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Kampania wrześniowa z Kompass Poland

2014-09-17

Kompass Poland, firma dostarczająca biznesowe bazy danych, od września tego roku oferuje specjalny pakiet kompleksowych działań promocyjnych na jednym, wybranym rynku zagranicznym.

Polskie firmy prowadzące działalność eksportową cały czas zainteresowane są poszukiwaniem nowych rynków, na których mogłyby zaoferować swoje produkty i usługi. Jest to jeszcze bardziej zauważalna potrzeba, odkąd w wyniku konfliktu na Ukrainie, Rosja nałożyła embargo na wiele polskich produktów spożywczych.

W odpowiedzi na te potrzeby, Kompass Poland oferuje pakiet działań promocyjnych, które będą kierowane na rynek wybrany przez klienta. Kompass proponuje działania, w skład których wchodzą:
  1. Analiza rynku (analiza branży klienta i pokrewnych pod kątem odbiorców, określenie wielkości grup odbiorców, nasycenie konkurencji, rekomendacja krajów do działań B2B).
  2. Budowa świadomości marki (wykorzystanie narzędzi Google, reklamy na stronie głównej i w wynikach wyszukiwania Kompass.com w wybranym kraju).
  3. Marketing bezpośredni (określenie grupy docelowej, przygotowanie kreacji i wysyłka e-mailingu, generowanie leadów poprzez sprzedaż telefoniczną, dostarczenie bazy imiennej do wysyłek pocztowych).
  4. Analiza efektywności prowadzonych działań (response rate, analiza kosztów pozyskania klienta, efektywność kampanii vs inne kanały dotarcia).
Taki pakiet może być modyfikowany zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jest on przewidziany na trzy miesiące aktywnych działań na jednym wybranym rynku zagranicznym. Wartość pakietu to około 7000 zł netto. Dla członków Polskiej Izby Gospodarczej Importerów Eksporterów i Kooperacji Kompass przewiduje rabat w wysokości 20%. Dodatkowo oferowana jest analiza potencjału rynków pod danego klienta za darmo. Firmy zainteresowane tą ofertą proszone są o bezpośredni kontakt z biurem Izby.
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
          01 02
03 04 05 07 08 09
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy