Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

INKUBATOR - doradztwo biznesowe dla początkujących przedsiębiorstw.

2008-04-15

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: INKUBATOR - doradztwo biznesowe dla początkujących przedsiębiorstw.

Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.
Warsztat jest adresowany dla zarejestrowanych firm, o krótkiej bytności na rynku, oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę między innymi z zakresu: podstaw prawa cywilnego, podatkowego, prawa pracy, komputerowego prowadzenia księgowości, zarządzania i marketingu, zasad rozliczeń stosowanych w prowadzeniu działalności gospodarczej, zarządzania jakością.
Ponadto oferujemy w ramach warsztatu praktyczne porady dotyczące możliwości rozwoju własnej firmy za pomocą funduszy unijnych (wybór optymalnego programu pomocowego, praca z dokumentami aplikacyjnymi).

Warsztaty odbywać się będą w ramach 2 edycji w godz: 09:00-15:00. Dokładny program zajęć wraz z harmonogramem w załączeniu.

Miejsce odbywania się warsztatów:

edycja 1 - sala nr 22 w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej, Al. Niepodległości 2, Poznań
edycja 2 - 18.09-09.10.2008 - Wielkopolska Izba Przemysłowo Handlowa w Poznaniu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach.
Uprzejmie prosimy o zgłoszenia (karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej):

chętnych na 1 edycję: - do dnia 08 maja br., zainteresowanych 2-gą edycją do dnia 12 września br. drogą mailową: malgorzata.maciejewska@irpoznan.com.pl lub na fax: (061) 853 71 25.
Ilość miejsc jest ograniczona. Bliższych informacji udziela Pani Małgorzata Maciejewska, tel. 061 851 69 37Formularz Zgłoszeniowy 25-04-2008
Program 25-04-2008
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy