Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

HOMELIFE SHOW - Wygraj bilet lotniczy do Chin

2013-04-24

Jako Partner wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału w targach Homelife Show, które odbędą się w dniach 22-24 maja w Poznaniu.

Nikt nie znalazł jeszcze skutecznej recepty na kryzys, ale coraz więcej osób dostrzega w nim szansę na wyprzedzenie konkurencji. Sposobem na to może być chociażby szukanie nowych dróg rozwoju firmy oraz nowych źródeł zaopatrzenia. Odbywające się w Poznaniu targi Homelife Show (22-24 maja) są szansą dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód. Chiny oferują dziś to, czego nikt inny nie może zagwarantować: eksport skrojony na miarę możliwości i potrzeb odbiorcy.

„Otwórz się na nowe możliwości” – tak brzmiało hasło pierwszej odsłony targów Homelife Show w Polsce, organizowanej przez grupę Meorient oraz władze miasta Hangzhou na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Także w tym roku Chińczycy wybrali Poznań, by zachęcać do poszukiwania nowych dróg rozwoju gospodarczego oraz nowych kontaktów i relacji handlowych. Zwykle to Polacy jeżdżą do Chin po towary. Tym razem Chiny przyjeżdżają do nas – dlatego Homelife Show to nowa jakość biznesu i okazja do zbudowania sieci kontaktów i zapoznania się z ofertą chińskich producentów. Do tegorocznej edycji zgłosiło się  blisko 400 wystawców z Chin, głównie z branży tekstylnej i odzieżowej, ale także producenci sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, mebli, oświetlenia i akcesoriów dekoracji wnętrz. Targom towarzyszy forum inwestycyjne CHINA-POLAND INVESTMENT and TRADE SYMPOSIUM.

EKSPORT SKROJONY NA MIARĘ
Chiny nie są już synonimem dóbr o wątpliwej jakości, ale synonimem eksportu skrojonego na miarę odbiorcy. Taki rodzaj współpracy może być niezwykle korzystny dla właścicieli firm, dystrybutorów, importerów czy przedstawicieli branży logistycznej z Europy. Hasło „Dostajesz to, co zamawiasz” nie jest w tym przypadku pustym sloganem. Importerzy, decydując się na sprowadzanie towarów z Chin, rzeczywiście mogą dopasować zamówienie do potrzeb własnych i odbiorców oraz kierować się bardzo ścisłymi kryteriami: ceny, jakości wykonania, zastosowanych w procesie produkcji materiałów czy designu.

Celem targów Homelife Show jest budowa pomostu pomiędzy producentami z Chin i europejskimi importerami – pomostu polegającego nie tylko na pomocy w stworzeniu sieci kontaktów, które zaowocują wzmożoną aktywnością i wymianą gospodarczą pomiędzy tymi rejonami, ale także na przekazaniu podstawowej wiedzy, a zatem dostarczeniu środków i narzędzi koniecznych do zbudowania bądź zintensyfikowania tej współpracy. Możliwości produkcyjne Chin są dziś o wiele większe niż możliwości produkcyjne Europy, warto zatem szukać wiedzy o rodzajach współpracy z krajem, który może zagwarantować przystępne ceny za dobre jakościowo towary.

POLSKA OBOK DUBAJU I JORDANII
Polska jako jedyny kraj europejski została wybrana na gospodarza tych niezwykle ważnych z gospodarczego punktu widzenia wydarzeń. Targi Homelife Show i forum inwestycyjne mają swoje odsłony także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Jordanii. 

ZAREJESTRUJ SIĘ I WYGRAJ BILET LOTNICZY DO CHIN!
Uczestnicy targów Homelife Show maja szansę wygrać bilet lotniczy do Państwa Środka (tam i z powrotem) ufundowany przez organizatora targów.  Aby wziąć udział w konkursie należy:

1.wypełnić  formularz rejestracyjny na stronie internetowej targów  do 30.04.2013 r.
2.przyjechać na targi Homelife Show (22-24.05.2013)
3.oddać w Recepcji Strefy Matchmakingu w pawilonie 3 wizytówkę i formularz z propozycją hasła promującego produkty z Chin lub targi Homelife Show.

Autor najlepszego hasła otrzyma bilet lotniczy do Szanghaju lub Guanzhou.

Więcej informacji na:  www.homelife.com.pl 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy