Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy poszukuje najlepszych mikroprzedsiębiorców w Polsce.

2010-04-10

Jeszcze przez tydzień można zgłaszać firmy do szóstej edycji konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy zaprasza mikrofirmy z całej Polski do udziału w tegorocznym plebiscycie. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej kwocie 100 tysięcy złotych.

Trwa VI edycja.

Do głównych celów konkursu należą prezentacja i promowanie pozytywnych efektów działań gospodarczych, zachęcenie do zakładania małych firm oraz popularyzacja mikroprzedsiębiorczości jako jednej z podstawowych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Do tej pory Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy nagrodziła i wyróżniła 45 mikroprzedsiębiorców z całej Polski. W tym gronie znalazły się przedsiębiorstwa zajmujące się rozwojem nowoczesnych technologii, prowadzące hodowlę ślimaków, czy oferujące kompleksowe usługi szewskie. Wspieranie oraz promowanie mikrofirm to jeden z podstawowych celów konkursu. Wyróżniamy najlepszych i najbardziej aktywnych przedsiębiorców. Doceniając ich wysiłek włożony w prowadzenie własnej działalności pokazujemy, że warto budować własny biznes – twierdzi Krzysztof Kaczmar, dyrektor Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy.

Mikrofirmy na start.

Firmy, które chcą wziąć udział w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010” powinny spełniać następujące warunki formalne: roczny obrót nie wyższy niż 2 mln euro oraz zatrudnienie niższe niż 10 pracowników. Kapituła konkursu oceni także przedsiębiorstwa pod kątem pomysłu na prowadzenie własnego biznesu oraz umiejętności prowadzenia i rozwoju przedsiębiorstwa. Zgłoszenia do konkursu mikrofirmy powinny dokonać wypełniając specjalny formularz na http://kronenberg.org.pl/mikroprzedsiebiorcaroku/.

Wszystkie dane mikroprzedsiębiorców podane w procesie rejestracji zostaną wykorzystane za zgodą uczestników i jedynie na potrzeby konkursu.

Laureat tegorocznej edycji konkursu otrzyma prestiżowy tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010” oraz nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych. Kapituła konkursu przyzna także wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

  • SENIOR – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;
  • START – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;
  • MIKRO – 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł;
  • NOWE TECHNOLOGIE - 1 wyróżniony, nagroda 15 000 zł.
  •  

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku” odbędzie się 23 czerwca 2010 r. w siedzibie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. W ramach konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku 2010”, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy wraz z Microfinance Centre for Central and Eastern Europe planuje publikację raportu z badań kondycji polskich mikroprzedsiębiorstw.

Zapraszamy na stronę internetową: http://kronenberg.org.pl/mikroprzedsiebiorcaroku/

Więcej informacji o projekcie udziela:
Justyna Gaj
Tel. 0663-05-88-39
e-mail: biuroprasowe@kronenberg.org.pl  

Patroni medialni konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2010:

Działająca od 1996 roku Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy wspiera w imieniu Banku prace na rzecz dobra publicznego w obszarach tematycznych takich, jak: edukacja, rozwój lokalny i ochrona dziedzictwa kulturowego. Realizowane przez nią działania obejmują m.in. program edukacji finansowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Moje Finanse organizowany wspólnie z NBP i Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości; Wolontariat Pracowniczy (program zaangażowania pracowników Citi Handlowy w wybrane przedsięwzięcia społeczne), konkursy: Mikroprzedsiębiorca Roku i o Nagrodę Banku Handlowego w Warszawie S.A. za szczególny wkład w rozwój nauki w sferze ekonomii i finansów oraz Nagrodę im. prof. A. Gieysztora za osiągnięcia w dziedzinie ochrony polskiego dziedzictwa kulturowego.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej
i detalicznej. Bank obsługuje 20 tys. klientów korporacyjnych i 1 mln klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć ponad 200 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty, jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citi, jednej z największych instytucji finansowej na świecie, zapewnia klientom Citi Handlowy dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.citihandlowy.pl.
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2019

P W Ś C P S N
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy