Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Forum Międzynarodowe "Przemysłowy Tydzień Azji Środkowej".

2008-07-22

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji w Poznaniu ma przyjemność zaprosić wszystkie firmy zainteresowane rozeznaniem rynku uzbeckiego do udziału w Międzynarodowych Targach Przemysłowych ChemPlastAsia "Chemia, Plastik, Guma".

W dniach od 2 do 4 października 2008 r. w stolicy Uzbekistanu, Taszkiencie, odbędzie się Forum Międzynarodowe "Przemysłowy Tydzień Azji Środkowej", w ramach którego będą miały miejsce następujące wystawy: PromUpak, pierwsza edycja targów specjalistycznych MachineryCentralAsia, druga ChemPlastAsia oraz trzecia edycja wystawy MiningWorld.


Przemysłowy Tydzień Azji Środkowej jest młodym projektem międzynarodowej grupy wystawienniczej I.T.E Uzbekistan oficjalnie wspieranym przez m.in. przez Ministerstwo Energetyki, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rolnictwa i Zasobów Wodnych Republiki Uzbekistan, Państwowe Towarzystwo Akcyjne "UzChimProm" oraz Narodową Spółkę Holdingową "UzbekNeftGaz".


Przemysłowy Tydzień Azji Środkowej to unikalne i profesjonalne wydarzenie w Azji Środkowej, podczas którego uczestnicy mają niepowtarzalną okazję zaprezentować ostatnie osiągnięcia w dziedzinie technologii, bliżej określić perspektywę i strategię rozwoju przedsiębiorstwa na rynkach azjatyckich oraz zapoznać się z pracą pozostałych firm i zachęcić do współpracy swoich przyszłych klientów.


Tegoroczne targi odwiedzą dyrektorzy i kierownicy, pracownicy największych przedsiębiorstw i stowarzyszeń o charakterze produkcyjnym, organów administracji państwowej Uzbekistanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, oraz innych państw Wspólnoty Niepodległych Państw, Azji i Europy. Ponadto swój udział deklarują prywatni przedsiębiorcy z branży tekstylnej, rolniczej, spożywczej, transportowej, medycznej, farmaceutycznej, naftowej, chemicznej.


Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji ściśle współpracując z organizatorami targów I.T.E. Uzbekistan, uprzejmie zachęca polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w targach międzynarodowych ChemPlastAsia2008, w charakterze wystawcy.


Jesteśmy przekonani, że troska organizatorów o sukcesywny i aktywny udział uczestników w wydarzeniach targowych świadczy o ich profesjonalizmie oraz pozostawia nas w przekonaniu, że warto uczestniczyć w proponowanych imprezach.


W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 061 851 78 48/49, e-mail: marketing@pcc.org.pl
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
          01 02
03 04 05 07 08 09
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy