Działania promocyjne w 2011 roku - targi i misje.
2010-12-15
Szanowni Państwo, od połowy roku 2009 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013, Priorytet I. Konkurencyjność przedsiębiorstw. Działanie 1.5. Promocja regionalnej gospodarki, Urząd marszałkowski Województwa Wielkopolskiego realizuje projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.
Szanowni Państwo,
od połowy roku 2009 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013, Priorytet I. Konkurencyjność przedsiębiorstw. Działanie 1.5. Promocja regionalnej gospodarki, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego realizuje projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.
Celem projektu jest zwiększenie internacjonalizacji wielkopolskich przedsiębiorstw, szczególnie MŚ, w tym wzmocnienie działań przede wszystkim na rynkach pozaeuropejskich. Od początku realizacji projektu odbyło się już 9 misji gospodarczych.
W 2011 roku Urząd Marszałkowski planuje misje powiązane z udziałem w wybranych targach.
W załączeniu przekazujemy proponowane działania. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wymienionych targach prosimy o wypełnienie formularz zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres agnieszka.lacka@umww.pl lub magdalena.muszynska@umww.pl do dnia 21 stycznia 2011 r.
Dodatkowych informacji udzielają:
p. Magdalena Muszyńska – 616580710, p. Agnieszka Łącka – 616580730