Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Doing Business: Bułgaria, Rumunia, Węgry , Poznań, 11.04.2019

2019-04-01

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu wydarzeń biznesowych WFR pt. „Doing Business: Bułgaria, Rumunia, Węgry”, które odbędzie się 11 kwietnia br. w godzinach od 10:00 do 13:30 w siedzibie Spółki WFR, w Sali Konferencyjnej ? klatka F, V piętro przy ulicy Szyperskiej 14 w Poznaniu.

Gośćmi spotkania będą m.in.:
 

  • Pani Agata Czyrsznic Dobrowolską, Radca ministra ds. współpracy samorządowej w Departamencie Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych
  • Pan Yordan Draganchev, Radca Handlowy Ambasady Bułgarii, założyciel Polsko-Bułgarskiej Izby Handlowej
  • Pan Kamil Hyszka, Konsultant od rynków Środkowo-Europejskich i Bałkańskich w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.
  • Pan Ludwik Sobolewski, były Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i giełdy w Bukareszcie
  • Pan Paweł Śliwiński, Prezes Zarządu INC S.A. i Carpathia Capital S.A. – pierwszej polskiej spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Bukareszcie, Członek Komitetu Audytu Polsko-Rumuńskiej Bilateralnej Izby Handlowo-Przemysłowej

 
Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera książki Profesora Jerzego Schroedera pt. „Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych. Przewodnik po krajach świata”, wydana przez Polską Izbę Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Szczegółowy program.

 Organizator prosi o zabranie ze sobą wizytówek, gdyż zaplanowano losowanie nagród

 W związku z istniejącą możliwością parkowania, prosimy o podanie numeru rejestracyjnego pojazdu przy zapisie na wydarzenie. Do dyspozycji jest około 30 miejsc parkingowych, zatem kto pierwszy ten lepszy!

 Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 3 kwietnia br. mailowo na adres: dagmara.suprun@wfr.org.pl lub telefonicznie pod numerem: 61 671 72 02.

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!!!

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy