Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Dni Przedsiębiorczości Poznań - 26-28.04.2017

2017-03-30

W imieniu Urzędu Miasta Poznania zapraszamy do udziału w Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości. Dni Przedsiębiorczości Poznań to trzy dni, kiedy słowo "biznes" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Podczas imprezy każdy uczestnik może znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, znaleźć źródła finansowania i partnerów dla swojego biznesu. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o nowe rozwiązania technologiczne oraz nawiązać ciekawe kontakty biznesowe podczas wielu warsztatów i szkoleń, a także uzyskać porady prawne i podatkowe od specjalistów, którzy zostaną zaproszeni do Strefy Doradczej.

Dni Przedsiębiorczości Poznań (DPP) to cykliczne wydarzenie, łączące pod jednym logo, w tym samym czasie i miejscu różne imprezy o ugruntowanej pozycji i prestiżu.

VII EDYCJA DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POZNAŃ


TERMIN:  26 - 28 kwietnia 2017

MIEJSCE:

   Międzynarodowe Targi Poznańskie (ul. Głogowska 14)
   Plus Jeden Poznań (ul. Za Bramką 1)

WSTĘP:     Bezpłatny

Dni Przedsiębiorczości Poznań to trzy dni, kiedy słowo "biznes" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Podczas imprezy każdy uczestnik może znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, znaleźć źródła finansowania i partnerów dla swojego biznesu. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o nowe rozwiązania technologiczne oraz nawiązać ciekawe kontakty biznesowe podczas wielu warsztatów i szkoleń, a także uzyskać porady prawne i podatkowe od specjalistów, którzy zostaną zaproszeni do Strefy Doradczej.

Wydarzenie to jest adresowane w szczególności do:

        osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej,
        przedsiębiorców z różnym stażem działalności i z różnych branż,
        inwestorów poszukujących nowych obszarów współpracy,
    ... oraz wszystkich tych, którzy przedsiębiorczością się interesują!


VII EDYCJA DPP POŁĄCZY W SOBIE 3 WYDARZENIA:

KONKURS O TYTUŁ POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - GALA FINAŁOWA - 26 KWIETNIA 2017 (MTP - PAWILON 10)


W godzinach wieczornych odbędzie Uroczysta Gala Finałowa Konkursu, podczas której zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia dla Laureatów XIV edycji Konkursu.

XIV edycja Konkursu odbywa się pod przewodnictwem p. Jacka Jaśkowiaka - Prezydenta Miasta Poznania. Zastępcą Przewodniczącego jest p.Jan Grabkowski -Starosta Poznański.

Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości adresowany jest do średnich, małych lub mikro przedsiębiorców oraz Startup-ów działających na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, którzy notują sukcesy na rynku, posiadają ciekawą ofertę, wykorzystują innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez nich działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Laureaci otrzymają oficjalne tytuły "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości", którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania.

Oprócz tytułu i wyróżnienia można uzyskać prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów.

POZNAŃ BIZNES PARTNER - 27 KWIETNIA 2017 (MTP PAWILON 11 - IGLICA) - link do szczegółowego programu: http://www.poznan.pl/mim/pdp/program,p,20323,20326.html

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie  hasło "Przepis na sukces+", którego udoskonalona formuła dostarczy dużej dawki wiedzy i kompetencji.

Niezbędne składniki:

 •         Biznes
 •         Pieniądze
 •         Zespół
 •         Pewność siebie
 •         Motywacja
 •         Kreatywność
 •         Inspiracja
 •         Innowacyjność
 •         Networking

  Jest to wydarzenie kierowane do osób, które prowadzą firmę lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają praktycznej wiedzy na temat możliwości rozwoju własnego biznesu, komunikacji z klientami, zarządzania finansami czy e-biznesu i marketingu. Podczas imprezy każdy uczestnik znajdzie inspirację i pomysł na własną firmę lub jej rozwój, a także będzie miał możliwość pozyskać partnerów dla swojego biznesu.

  Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość wziąć udział w wielu wykładach, warsztatach, szkoleniach i spotkaniach networkingowych, a także uzyskać wsparcie informacyjno-doradcze ekspertów i firm oraz najważniejszych organizacji oferujących usługi otoczenia biznesu, którzy zostaną zaproszeni do Strefy Doradczej.

  STARTUP POZNAŃ 2017 - 28 KWIETNIA 2017 (PLUS JEDEN POZNAŃ - UL. ZA BRAMKĄ 1) - link do szczegółowego programu http://startup.poznan.pl/startuppoznan2017/#program2


  Startup Poznań 2017 to konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe.

  To wydarzenie dla firm technologicznych oraz tych wszystkich, którzy szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i  innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług. W ramach wydarzenia odbędą się ciekawe warsztaty i prelekcje. Będzie to także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymienienia się doświadczeniami.

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
          01 02
03 04 05 07 08 09
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy