Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Dni Budownictwa i Architektury - Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD 4 FUTURE

2021-01-13

Organizowane już po raz trzeci Forum Gospodarcze Budownictwa „Build 4 Future” w swojej najbliższej odsłonie podejmie najbardziej aktualne dla sektora tematy - tym razem dyskusje odbędą się on-line. Forum do tej pory towarzyszyło najważniejszym w naszym kraju targom branżowym, czyli Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA. Z uwagi na sytuację epidemiczną targi przełożono z lutego na listopad (23-26.11.2021 r.), jednak w związku z wieloma wyzwaniami jakie stoją przed branżą już u progu przyszłego roku, organizatorzy podjęli decyzję o realizacji „Build4Future” w formule on-line, w dniach 1-2 lutego 2021r.

„Z naszych rozmów z partnerami jak i informacji płynących z rynku wynika, że kondycja większości polskich firm z sektora budownictwa jest dobra. Warto jednak być przygotowanym na każdą ewentualność i to, co przyniesie nam przyszłość. To właśnie o najbliższych perspektywach dla branży będziemy dyskutować na początku lutego, podczas Forum Gospodarczego Budownictwa Build
4 Future – zgodnie z jego hasłem: Porozmawiajmy o przyszłości.” – mówi Dariusz Muślewski z Grupa MTP, organizatora wydarzenia. –„Spotkanie ekspertów i uczestników rynku budowlanego (tym razem, z oczywistych powodów, w wersji on-line), będzie znakomitą okazją aby poznać najświeższe analizy
i prognozy rynkowe, a także możliwości jakie dadzą branży najnowsze instrumenty finansowe mające służyć jej dalszemu, stabilnemu rozwojowi.” – podkreśla.

Już dzisiaj wiadomo, że pierwszy dzień branżowych debat poświęcony będzie m.in. analizie rynku inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, nowym technologiom w budownictwie oraz prefabrykacji jako odpowiedzi na oczekiwania współczesnego budownictwa. W drugim dniu Forum wiodącym tematem będzie finansowanie i realizacja inwestycji infrastrukturalnych oraz nowa ustawa „Prawo zamówień publicznych”.

Współorganizatorami Forum „Build 4 Future” są Grupa MTP oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa, a wśród partnerów merytorycznych i branżowych znajdują się m.in. Polski Związek Firm Deweloperskich, Polski Klaster Budownictwa, Stowarzyszenie „Energooszczędne Domy Gotowe”, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polska Izba Budownictwa oraz Związek „Polskie Okna i Drzwi”.

Nasza izba jest patronem wydarzenia.

Więcej szczegółów na stronie www.build4future.pl
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Październik 2021

P W Ś C P S N
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy