Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

China Homelife & Machinex 6-8.06.2017

2017-03-07

W imieniu organizatorów, zapraszamy do udziału w VI Edycji Targów CHINA HOMELIFE SHOW, w dniach 6-8 czerwca 2017 r., które odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy. Polska Izba Gospodarcza Importerów Eksporterów i Kooperacji objęła patronat nad wydarzeniem. Targi łączą dwa wydarzenia: China Homelife Show i China Machinex. Są to obecnie największe w Europie Środkowo - Wschodniej targi chińskich producentów. Organizowane są w Polsce po raz szósty przez chińską firmę Meorient, której siedziba mieście się w Szanghaju.

Wystawcy z Chin, którzy będą uczestniczyć w China Homelife Show 2017, związani są z branżami: tekstylia i odzież, elektroniczny sprzęt domowy, sprzęt kuchenny i łazienkowy, meble, oświetlenie, akcesoria i wyposażenie wnętrz. Ponadto po raz drugi zostaną zaprezentowane targi China Machinex z ekspozycją maszyn i urządzeń z sektorów takich jak: maszyny do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, maszyny do przetwórstwa spożywczego i pakowania, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, sprzęt i narzędzia  z  napędem elektrycznym, nowa energia.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją o targach:  http://bit.ly/chinahomelife oraz ze stroną http://chinahomelife247.com/,  gdzie mogą Państwo dokładniej obejrzeć ofertę producentów i tym samym wyszukać interesujące Państwa produkty, a na targach spotkać się z wybranymi firmami. Jeśli produktów nie ma na stronie, zadaniem organizatorów jest przekazać je  Partnerowi po stronie chińskiej, który na pewno wyszuka potencjalnych dostawców.

Już teraz organizatorzy mogą  pomóc w sprawdzeniu możliwości produktowych po stronie chińskiej i konkretnych potrzeb naszych polskich firm. Usługa nic nie kosztuje  polskie firmy, ponieważ to strona chińska finansuje cały proces i targi. Kosztem polskiej firmy jest jedynie czas i dojazd do Nadarzyna.


Jeśli są Państwo zainteresowani wyszukaniem dostawców na konkretne towary czy usługi prosimy o przesłanie informacji na temat  kategorii lub nazw konkretnych produktów na jakie jest zapotrzebowanie. Może to być ogólna informacja lub szczegółowa specyfikacja produktów.

To na początek wystarczy, aby strona chińska mogła zaproponować producentów po swojej stronie. Zgłoszenia prosimy przesyłać do biura naszej Izby.

Tel.: 61 851 78 48, e-mail: izba@pcc.org.pl
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
          01 02
03 04 05 07 08 09
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy