Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje w czasie targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska - 29.05-01.06.2012

2012-05-17

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (PPNT) wraz z Partnerami Wspierającymi ? Centrum Innowacji, Rozwoju i Transferu Technologii Politechniki Poznańskiej oraz Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji zapraszają przedsiębiorców do udziału w wydarzeniach organizowanych w czasie targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, które odbędą się w dniach 29 maja - 1 czerwca 2012 w Poznaniu.

Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje - 29 maja – 1 czerwca 2012


Przez wszystkie dni targów konsultanci i specjaliści z PPNT, CIRiTT oraz PIGIEiK będą do Państwa dyspozycji na stoisku Centrum Doradztwa i Zgłaszania Potrzeb na Innowacje (Pawilon 3, stoisko nr 50) - projektu Międzynarodowych Targów Poznańskich, realizowanego we współpracy z PPNT finansowanego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej, związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poprzez Centrum Doradztwa jednostki badawczo-rozwojowe będą miały możliwość zaprezentowania swej oferty badawczej przedstawicielom przemysłu oraz przedyskutowania jej podczas spotkań kooperacyjnych. Przedstawiciele przemysłu będą mieli możliwość złożenia zapotrzebowania na badania i wyszukania odpowiedniego partnera naukowego. Podczas spotkań kooperacyjnych możliwe będzie omówienie zgłaszanej potrzeby z przedstawicielami jednostek B+R. Ponadto uczestnicy poznają możliwości finansowania innowacji i projektów badawczych oraz najnowsze oferty współpracy firm zagranicznych z baz sieci Enterprise Europe Network.

Aby wziąć udział w spotkaniach z jednostkami badawczo-rozwojowymi lub zawrzeć swą ofertę w bazie zapraszamy na stronę http://cd.ppnt.poznan.pl. Spotkania nauki i przemysłu odbędą się 31 maja w godzinach od 10 do 13 na stoisku Centrum Doradztwa.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:
Iwona Wesołek, e-mail: i.wesolek@pcc.org.pl
Magdalena Robaszkiewicz, e-mail: m.robaszkiewicz@pcc.org.pl

Polskie Niemieckie Spotkania Biznesowe „Business Mixer” – 31 maja 2012


Wspólnie z partnerami z Niemiec i Polski PPNT organizuje Polsko-Niemieckie Spotkania Biznesowe „Business Mixer”. Spotkania te mogą być szansą na poznanie potencjalnych partnerów biznesowych z branży obróbki metali i innych. Swą obecność zapowiedziało wiele firm niemieckich takich jak: Caloperm, RST, GERB, ITM, CONERGY i NOXMAT. Na spotkania z przedsiębiorcami z Niemiec mogą się zgłosić zarówno przedsiębiorcy jak i jednostki naukowe.
Spotkania te odbędą się na stoisku ZukunftsAgentur Brandenburg GmbH (Pawilon 3, stoisko nr 55) w godzinach od 13.00 do 16.00. Będą zapewnione usługi tłumacza.

Uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na wszystkie wydarzenia – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy oraz przez stronę http://cd.ppnt.poznan.pl).

Kontakt:
Biuro Sieci Enterprise Europe Network – Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM
Tel. 61 827 97 49, email: een@ppnt.poznan.pl

 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
          01 02
03 04 05 07 08 09
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy