Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Aktualności

„Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców - różne rodzaje wsparcia” - 16.09.2020

2020-09-01

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wspólnie z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju, z Wielkopolskim Klubem Kapitał oraz Wielkopolską Izbą Przemysłowo - Handlową zapraszają na bezpłatne webinarium pt.: „Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców - różne rodzaje wsparcia”. Konferencja odbędzie się 16 września 2020 r. w godzinach 10:00-12:00, na platformie ZOOM.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z województwa wielkopolskiego pełnej oferty instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

Prezes Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o., Pan Wojciech Marcinkiewicz, omówi wsparcie kierowane do sektora MŚP z województwa wielkopolskiego.Udział  w konferencji będzie także doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów gospodarczych. O arbitrażu i mediacji prezentację wygłosi Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, Pan Wojciech Kruk. Przekonacie się Państwo również o tym, że ekspansja na rynki zagraniczne nie jest zarezerwowana wyłącznie dla największych graczy. O eksporcie a także o tym w jaki sposób coraz więcej firm z sektora MŚP odnosi sukcesy poza granicami kraju opowie Prezes Polskiej Izby Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Pan Andrzej Łyko. W ramach ostatniej prelekcji czeka nas rozmowaz Panem Andrzejem Głowackim, Członkiem Zarządu Wielkopolskiego Klubu Kapitału, który wyjaśni Uczestnikom w jaki sposób uproszczona restrukturyzacja może uratować przedsiębiorstwo w dobie pandemii COVID-19.


Rejestracja na wydarzenie trwa do 14 września 2020 r. pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem

formularza kontaktowego
 

Potwierdzenie udziału otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona.


O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Link logujący na webinarium zostanie przesłany do Uczestników dzień przed wydarzeniem.
 

< zobacz listę aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy