Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Archiwum

Grudzień

Świąteczne spotkanie wielkopolskich przedsiębiorców

2019-12-06

W przedświątecznej atmosferze, w Hotelu IBB Andersia w Poznaniu, przedsiębiorcy - Członkowie sześciu czołowych organizacji gospodarczych działających w naszym regionie: Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Wielkopolskiego Klubu Kapitału, Wielkopolskiej Loży BCC, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Pracodawców RP ? Wielkopolska oraz Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, spotkali się aby wspólnie złożyć sobie życzenia na nadchodzący świąteczny czas oraz nowy 2020 rok.

Listopad

Bezpłatne warsztaty: Rozwiń firmę za pomoca modelu Canvas, 25-26.11.2019

2019-11-04

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Zabezpieczenie firmy i rodziny. Planowanie sukcesji rodzinnej i firmowej., 14.11.2019, WTC Poznań

2019-11-04

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego odpowiemy na pytania dotyczące zabezpieczenia firmy oraz rodziny oraz zaprezentujemy możliwości zaplanowania sukcesji rodzinnej i firmowej. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w dniu 14.11.2019 (czwartek), w godzinach 10:00-12:00 w budynku World Trade Center Poznań, ul. Bukowska 12 (wejście MTP od ul. Grunwaldzkiej), 60-810 Poznań, w Sali konferencyjnej na I piętrze.

Październik

Bezpłatne warsztaty: Efektywność osobista handlowca, 18-19.11.2019

2019-10-31

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Efektywność osobista handlowca. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Wielkopolska wymienia się doświadczeniami dotyczącymi wspierania internacjonalizacji MŚP zeuropejskimi regionami.

2019-10-31

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego od kwietnia 2016 r. realizuje międzynarodowy projekt dotyczący wspierania konkurencyjności regionów poprzez internacjonalizację, skupiający się w szczególności na poprawie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w obliczu globalizacji gospodarki. Projekt zakłada stworzenie katalogu dobrych praktyk, obejmującego sprawdzone rozwiązania w zakresie wspierania ekspansji zagranicznej MŚP, przyciągania inwestorów i nawiązywania międzynarodowych partnerstw gospodarczych. W procesie ich wyboru uczestniczą członkowie tzw. Lokalnej Grupy Interesariuszy (LGI), która w każdym regionie skupia instytucje posiadające długoletnie doświadczenie i wiedzę we wspieraniu internacjonalizacji regionalnej gospodarki.

Bezpłatne warsztaty: Myślenie projektowe (design thinking) w nowoczesnej firmie, 20-22.11.2019

2019-10-30

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.:Myślenie projektowe (design thinking) w nowoczesnej firmie Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne warsztaty: "Skuteczna promocja w social mediach", 6-8.11.2019

2019-10-28

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Skuteczna promocja w social mediach” 6-8.11.2019 w godz. 08:30 ? 16:30

Międzynarodowa konferencja "Innowacyjne metody kształcenia szansą na rozwój kadr Małych i Średnich Przedsiębiorstw", 25.10.2019

2019-10-18

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na międzynarodową konferencję p.t.: "Innowacyjne metody kształcenia szansą na rozwój kadr Małych i Średnich Przedsiębiorstw" organizowaną we współpracy z Parlamentem Hanzeatyckim oraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu w ramach Projektu "Bachelor & Meister", która odbędzie się 25 października 2019 r. w godz. 9.00 - 14.00 w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu, al. Niepodległości 2, sala 17 (I piętro)

Bezpłatne szkolenia eksportowe - Sprzedaż na rynkach zagranicznych, 24-25.10.2019

2019-10-17

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Sprzedaż na rynkach zagranicznych - specyfika transakcji zagranicznych, korzyści i ryzyka” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Zaproszenie na konferencję nt. możliwości współpracy z regionem Lipska (Niemcy), Poznań, 25.10.2019

2019-10-16

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dedykowanej polskim przedsiębiorcom zainteresowanym ekspansją na rynek niemiecki pt. „Region Lipska szansą dla Twojego przedsiębiorstwa.Tutaj biznes nie zna granic.” organizowaną przez Invest Region Leipzig GmbH, która odbywa się pod patronatem naszej Izby.

Bezpłatne szkolenie: Prawo Zamówień Publicznych - praktyczny przewodnik w świetle obowiązujących przepisów, 28.10 br. w Poznaniu

2019-10-16

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową, pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Prawo Zamówień Publicznych ?praktyczny przewodnik w świetle obowiązujących przepisów” 28.10.2019 w godz. 08:00 ? 16:30 Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, al. Niepodległości 2, sala 22 (I piętro) Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Wrzesień

Bezpłatne szkolenie „Strategie marketingowe skutecznie rozwijające biznes”, 8-10.10.2019

2019-09-27

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Strategie marketingowe skutecznie rozwijające biznes” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie: Strategie PR i efektywne media relations, 16-17.10.2019

2019-09-27

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Strategie PR i efektywne Media Relations. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

bezpłatne szkolenie: Skuteczne budowanie marki, 28-30.10.2019

2019-09-27

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Skuteczne budowanie marki. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

II Wielkopolski Kongres Gospodarczy, 23.09- Konin, 25.09- Poznań

2019-09-06

II Wielkopolski Kongres Gospodarczy to wydarzenie zorganizowane z inicjatywy przedsiębiorców oraz dla przedsiębiorców. Jego celem jest utworzenie najszerszej regionalnej platformy wymiany doświadczeń i dyskusji na temat konkurencyjnego i innowacyjnego rozwoju wielkopolskiej gospodarki.

Bezpłatne szkolenie: Prospecting - metody pozyskania klientów, 27.09.2019

2019-09-05

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ?Prospecting - metody pozyskania klientów” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Nowy wniosek o legalizację dokumentów handlowych

2019-09-05

Szanowni Państwo, W związku z aktualizacją Klauzuli informacyjnej dot. ochrony danych osobowych RODO Krajowa Izba Gospodarcza wprowadza nowy formularz Wniosku o legalizację dokumentów handlowych Wzór nr 1 zawierający zaktualizowaną klauzulą informacyjną. Wniosek wchodzi w życie od 05.09.2019 r. Jednocześnie wprowadza się okres przejściowy wprowadzenia nowego wniosku do 01.12.2019 r.

Sierpień

Coaching w Twojej firmie

2019-08-07

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę coachingu dla Państwa oraz pracowników Państwa firm. Coaching jest prowadzony przez Pana Tomasza Grochowskiego (zrzeszonego w naszej Izbie) certyfikowanego coacha Szkoły Coachów Meritum, będącego w trakcie akredytacji na poziom ACC w ICF (International Coaching Federation).

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Doskonalenie aktywnych technik sprzedaży", 10-12.09.2019

2019-08-06

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową oraz Wielkopolską Izba Rzemieślnicza w pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: "Doskonalenie aktywnych technik sprzedaży". Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Skuteczny e-marketing dla małych firm” 03-05.09.2019

2019-08-05

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Skuteczny e-marketing dla małych firm”

Czerwiec

Doing Business: Chiny, Japonia, Singapur/ 4 lipca, Poznań

2019-06-24

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie biznesowe z cyklu „Doing Business”, które odbędzie się w dniu 4 lipca (czwartek) w godzinach od 10:00 do 14:00, sala konferencyjna VF, ul. Szyperska 14 Poznań. Tym razem rynki azjatyckie ? Chiny, Japonia, Singapur i jak zwykle ciekawi eksperci, a wśród nich m.in.:

Maj

REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI CAPE TOWN TARGI „POWER GREEN AFRICA” - Podsumowanie

2019-05-27

W dniach 13 - 17 maja br. przebywała w Kapsztadzie w Republice Południowej Afryki grupa wielkopolskich przedsiębiorców pod przewodnictwem Jacka Bogusławskiego - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Wyjazd związany był z uczestnictwem w targach „Power Green Africa”. Na dużym stoisku województwa wielkopolskiego swoje indywidualne stanowiska miało kilkanaście firm i organizacji wielkopolskich, w tym członkowie naszej izby, związanych tematycznie z szeroko pojętą branżą energetyczną, energii odnawialnej i usługami informatycznymi dla tego sektora.

Bezpłatne warsztaty pt.: "Biznesplan", 11-12.06.2019

2019-05-24

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu oraz Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Biznesplan” 11-12.06.2019 w godz. 08:00 ? 16:30 Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, al. Niepodległości 2, sala 22 (I piętro)

Bezpłatne warsztaty: " Efektywna sprzedaż", 24-26.06.2019

2019-05-23

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ?Efektywna sprzedaż” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie „Strategie marketingowe skutecznie rozwijające biznes”, 4-6.06.2019

2019-05-21

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Strategie marketingowe skutecznie rozwijające biznes”

Bezpłatne szkolenie: Strategie PR i efektywne media relations, 30-31.05.2019

2019-05-20

Zapraszamy na bezpłatne dwudniowe warsztaty nt.: Strategie PR i efektywne Media Relations. Termin: 25-26.10.2018 , w godz. 8:30 ? 16:00 Lokalizacja: ul. Św. Marcin 24 lok. 402, Poznań; sala szkoleniowa Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Kwiecień

Bezpłatne szkolenie: Doskonalenie aktywnych technik sprzedaży, 20-22.05.2019

2019-04-29

Wielkopolska Izba Przemysłowo - Handlowa wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: "Doskonalenie aktywnych technik sprzedaży". Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie: Prospecting - metody pozyskania klientów, 23.05.2019

2019-04-29

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ?Prospecting - metody pozyskania klientów” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie: Skuteczny e-marketing dla małych firm, 27-29.05.2019

2019-04-29

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu oraz Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Skuteczny e-marketing dla małych firm” 27-29. 05.2019 w godz. 08:00 ? 16:00

Bezpłatne szkolenie: Myślenie Projektowe (Design Thinking) w nowoczesnej firmie , Poznań 6-8.05.2019

2019-04-24

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Myślenie Projektowe (Design Thinking) w nowoczesnej firmie Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie: Efektywność osobista handlowca , Poznań 13-14.05.2019

2019-04-24

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.:Efektywność osobista handlowca Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

„Pracownicze Plany Kapitałowe” - konferencja w Poznaniu 22.05.2019

2019-04-23

W tym roku powstaną pierwsze Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Docelowo do ich uruchomienia zobowiązana będzie większość krajowych przedsiębiorstw. Oznacza to, że PPK staną się jednym z ważnych elementów krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych.

Bezpłatne szkolenie: Zarządzanie projektami, 21-22.05.2019

2019-04-23

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz z Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Zarządzanie projektami” 21-22. 05.2019, w godz. 08:00 ? 16:00

Startup Poznań 2019 Przyszłość jest dziś?

2019-04-10

Przyszłość nadeszła ? można stwierdzić widząc samowiążące się buty, które właśnie pojawiły się na rynku. I chociaż wciąż nie ma latających samochodów, rynek technologiczny niemalże codziennie zaskakuje nas rozwiązaniami, o których jeszcze niedawno nawet nie śniliśmy! Inteligentny asystent w telefonie, projektowanie produkcji w VR, inteligentne półki, rzeczywistość wirtualna, rozszerzona ? czy przyszłość o której fantazjowali twórcy SCI-FI już nadeszła? A może to dopiero początek?

Bezpłatne warsztaty: Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas, 24-26.04.2019

2019-04-05

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenia eksportowe - Sprzedaż na rynkach zagranicznych, 15-17.04.2019

2019-04-02

zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Sprzedaż na rynkach zagranicznych - specyfika transakcji zagranicznych, korzyści i ryzyka” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Doing Business: Bułgaria, Rumunia, Węgry , Poznań, 11.04.2019

2019-04-01

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu wydarzeń biznesowych WFR pt. „Doing Business: Bułgaria, Rumunia, Węgry”, które odbędzie się 11 kwietnia br. w godzinach od 10:00 do 13:30 w siedzibie Spółki WFR, w Sali Konferencyjnej ? klatka F, V piętro przy ulicy Szyperskiej 14 w Poznaniu.

Luty

IndustryStock.pl i PAIH zapraszają eksporterów do Rzeszowa

2019-02-18

Zachęcona sukcesem przeprowadzonej 24 października 2018 roku w Katowicach I Międzynarodowej Konferencji „Jak sprzedać polskie produkty na rynkach międzynarodowych?”,redakcja portalu Industrystock.pl wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu zaprasza na drugą edycję, która odbędzie się w Rzeszowie 14-15 marca 2019 roku.

Styczeń

Zapraszamy na "Doing Business: Georgia"/ 12 lutego br.

2019-01-30

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu wydarzeń biznesowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju „DOING BUSINESS: GEORGIA”, które odbędzie się 12 lutego br. w godzinach od 9:00 do 14:30 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Al. Niepodległości 34. Partnerem konferencji jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego, a oficjalnego otwarcia dokona Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak. Spotkanie stanowić będzie doskonałą okazję do poznania możliwości inwestycyjnych tego niezwykłego kraju. Wśród zaproszonych gości zagranicznych z Gruzji obecny będzie gość honorowy: Pan Alexander Khvtisiashvili, Wiceminister Spraw Zagranicznych Gruzji.

XVI EDYCJA KONKURSU O TYTUŁ POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2019-01-22

W styczniu zainaugurowana została XVI edycja Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy z Poznania i Powiatu Poznańskiego mogą nie tylko umocnić swoją pozycję na rynku, ale stać się liderami wśród najlepszych. Wystarczy zgłosić się do udziału w kolejnej, już XVI edycji Konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, w którym do tej pory wystartowało blisko 800 firm. Udział w Konkursie jest bezpłatny, a na Laureatów czekają nagrody warte blisko 180 tysięcy złotych.

Książka Izby: "Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych. Przewodnik po krajach świata"

2019-01-22

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy zainteresować Państwa nową pozycją książkową, którą właśnie wydała nasza izba, pt.: „Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych. Przewodnik po krajach świata”, opracowanej przez prof. dr hab. Jerzego Schroedera. Jest to przewodnik po 90 krajach świata na temat istniejących zwyczajów i sposobów zachowania się towarzyszących kontaktom biznesowym. W szczególności omawiane się kwestie takie jak: umawianie spotkań, powitanie i tytułowanie, przyjęcia oficjalne i towarzyskie, ubiór, rozmowy i zachowania negocjacyjne, gestykulację i zachowania publiczne, wręczanie i przyjmowanie upominków. Zawarte w książce porady mają pomóc firmom w prowadzeniu międzynarodowych negocjacji handlowych i realizowaniu z sukcesem swoich biznesów na rynkach zagranicznych.

Nabór na targi SOLAR POWER INTERNATIONAL, Salt Lake City (USA)

2019-01-21

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2019 r. na targi SOLAR POWER INTERNATIONAL, Salt Lake City (USA), odbywających się w dniach 23-26 września 2019 r., wpisanych w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT”, „Przemysł Jutra”, „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”. Więcej informacji na temat targów: www.solarpowerinternational.com , termin nadsyłania zgłoszeń 31.01.2019 r.

NABÓR: Wystawa marki Wielkopolska: POWERGEN AFRICA, Kapsztad, RPA, 14-16 maja 2019 r.

2019-01-16

uprzejmie informujemy o otwartym naborze na wystawiennicze stoisko regionalne wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT”, „Przemysł jutra” oraz „Wyspecjalizowane procesy logistyczne” podczas wydarzenia POWERGEN AFRICA, Kapsztad, RPA, 14-16 maja 2019 r.Informacje o wydarzeniu znajdują się pod adresem www.powergenafrica.com

Nowy wniosek o legalizację dokumentów handlowych

2019-01-02

W związku z wejściem przepisów dot. ochrony danych osobowych RODO oraz koniecznością informowania klientów o tej sprawie, wprowadza się nowy formularz wniosku o legalizację dokumentów handlowych zawierający już klauzulę informacyjną informującą o wprowadzonych przepisach RODO. Wniosek wchodzi w życie od 01.01.2019 r. Jednocześnie wprowadza się okres przejściowy wprowadzenia nowego wniosku do 01.03.2019 r.

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy