Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Archiwum

Grudzień

Życzenia Świąteczne

2016-12-20

Wszystkim naszym Członkom, Partnerom i Współpracownikom życzymy: Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a w nadchodzącym Nowym Roku dużo szczęścia, sukcesów i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy: zespół Izby

Listopad

Zaproszenie na spotkanie z Logistics Alliance Germany 7 grudnia 2016 w Warszawie

2016-11-29

Niemcy, to nie tylko największy partner handlowy Polski, ale także globalny leader rozwiązań logistycznych, zajmujący od lat pierwsze miejsce na liście Logistics Performence Index Banku Światowego. Wiele polskich firm jest obecnych na rynku naszego zachodniego sąsiada, a wraz z nieprzerwanym od lat wzrostem obrotów handlowych wzrastają wymagania dotyczące jakości obsługi klientów.

II Forum Eksportowe w Poznaniu, 05.12.2016

2016-11-24

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w II Forum Eksportowym przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją zagraniczną, które odbędzie się 5 grudnia 2016 r. w godz. od 10:00 do 13:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (Al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań). Podczas Forum zostaną zaprezentowane narzędzia internacjonalizacji służące rozwojowi eksportu oraz możliwości dofinansowania w ramach konkursów Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w 2017 r. Równolegle odbędzie się Giełda Kooperacyjna instytucji wspierających eksporterów.

Konferencja: Startupy drogą ucieczki z pułapki średniego rozwoju - 08.12.2016, Poznań

2016-11-14

Po okresie rozwoju gospodarczego bazującego na zasobach taniej siły roboczej, Polska stanęła wobec dylematu: stagnacja albo skok technologiczny. Proste zasoby rozwoju wyczerpały się. Aby dołączyć na trwałe do grupy wysoko rozwiniętych państw polskie firmy muszą uciec do przodu - zainwestować w innowacje i nowe technologie. Wyzwaniem jest stworzenie polskich marek globalnych. Czy szybko rosnący sektor polskich startupów może tu odegrać istotną rolę?

Budowanie świadomości przedsiębiorcy w zakresie ryzyk ubezpieczeniowych - Poznań, 25.11.2016

2016-11-10

MAJOR Sp. z o.o. (członek Izby), we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji, zaprasza Państwa na cykl warsztatów pt. Budowanie świadomości przedsiębiorcy w zakresie ryzyk ubezpieczeniowych. Do współpracy do pierwszej edycji zaprosiliśmy dużego międzynarodowego ubezpieczyciela AIG od niemal 100 lat obecnego na świecie i ponad 25 lat w Polsce.

Wielkopolski Kongres Gospodarczy - Poznań, 22.11.2016

2016-11-09

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wielkopolskim Kongresie Gospodarczym, który odbędzie się w Poznaniu, w dniu 22 listopada 2016r. Kongres dedykowany sprawom i problemom regionalnym. Dedykowany wszystkim tym tematom, które mają znaczenie dla prowadzących biznes. Kongres organizowany jest przez Głos Wielkopolski i Business Centre Club Loża Wielkopolska. Polska izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji jest Partnerem wydarzenia.

Bezpłatne warsztaty "Efektywna sprzedaż", 23-24.11.2016, Poznań

2016-11-02

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Efektywna Sprzedaż” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Październik

Eksportowy Poznań - Kontrakt i klauzule zabezpieczające interesy podmiotów podpisujących umowę, 08.11.2016

2016-10-28

Serdecznie zapraszamy do udziału poznańskie firmy w cyklicznych spotkaniach dotyczących tematyki eksportowej „Eksportowe Wtorki”, które odbywają się raz w miesiącu (za wyłączeniem lipca i sierpnia). W listopadzie zapraszamy na spotkanie pt.: „Kontrakt i klauzule zabezpieczające interesy podmiotów podpisujących umowę”

Biznesplan dla początkujących - aspekty praktyczne, 17-18.11.2016

2016-10-26

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Biznesplan dla początkujących ? aspekty praktyczne” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Szanse dla wielkopolskich przedsiębiorstw na rynku chińskim - Poznań, 08.11.2016

2016-10-24

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pt.: „Szanse dla wielkopolskich przedsiębiorstw na rynku chińskim” organizowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Polsko Chińską Radę Biznesu. Spotkanie odbędzie się 8 listopada br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, w sali posiedzeń I (parter) w godzinach 10:00 ? 12:00.

Szkolenie: Strategie zarządzania ryzykiem walutowym, 3-4.11.2016, Poznań

2016-10-17

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe szkolenie pt. „Strategie zarządzania ryzykiem walutowym” prowadzone przez eksperta rynku walutowego, Głównego Ekonomistę Firmy DMK, Pana Jacka Maliszewskiego, autora książki "Zarządzanie Ryzykiem Kursu Walutowego - Poradnik Praktyczny". Pan Jacek pokaże same praktyczne z życia wzięte przykłady działań z ostatnich 15 lat. Mało teorii, dużo praktyki. Pokaże swoje metody od "kuchni". Sporo opowie na temat bieżącej sytuacji na rynku EUR/PLN, EUR/USD oraz USD/PLN.

Bezpłatne szkolenie "Marketing w małej firmie", 24-26.10.2016

2016-10-12

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji, oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”MARKETING W MAŁEJ FIRMIE”

Konferencja „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu” - Poznań, 20.10.2016

2016-10-10

W imieniu własnym oraz Banku Zachodniego WBK i Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 20.10.2016 r. w ramach Akademii Przedsiębiorcy.

Wrzesień

„Strategia rozwoju Twojej firmy w oparciu o fundusze UE” - 04-05.10.2016

2016-09-16

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Strategia rozwoju Twojej firmy w oparciu o fundusze UE” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

”Efektywna Sprzedaż” - bezpłatne warszaty, 12-13.10.2016

2016-09-16

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Efektywna Sprzedaż” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych

Skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynki zagraniczne - transakcje w obrocie krajowym i zagranicznym, 5-6.10.2016

2016-09-13

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynki zagraniczne - transakcje w obrocie krajowym i zagranicznym” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Eksportowy Poznań - Praktyczne sposoby finansowania, zabezpieczania i rozliczania transakcji w kontraktach międzynarodowych” , 27.09.2016

2016-09-12

Serdecznie zapraszamy do udziału poznańskie firmy w cyklicznych spotkaniach dotyczących tematyki eksportowej „Eksportowe Wtorki”, które odbywają się raz w miesiącu (za wyłączeniem lipca i sierpnia). We wrześniu zapraszamy na spotkanie pt.: Praktyczne sposoby finansowania, zabezpieczania i rozliczania transakcji w kontraktach międzynarodowych.

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski”

2016-09-05

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w nowej formule Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski”.

”MARKETING W MAŁEJ FIRMIE” - Zaproszenie na bezpłatne warsztaty dla firm i osób z Poznania, 28-30.09.2016

2016-09-02

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”MARKETING W MAŁEJ FIRMIE” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

”Skuteczny e-marketing dla małych firm” - bezpłatne warsztaty dla firm i osób z Poznania, 15-16.09.2016

2016-09-01

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Skuteczny e-marketing dla małych firm” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Czerwiec

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty "Efektywna sprzedaż" - 27-28.06.2016

2016-06-01

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Efektywna Sprzedaż” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Maj

”Skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynki zagraniczne - transakcje w obrocie krajowym i zagranicznym” - 16-17.06.2016

2016-05-30

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynki zagraniczne ? transakcje w obrocie krajowym i zagranicznym”. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

”Skuteczny e-marketing dla małych firm” - 23-24.06.2016

2016-05-30

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Skuteczny e-marketing dla małych firm” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

"Fundusze Europejskie w Perspektywie 2014-2020 na działalność eksportową i rozwój przedsiębiorstwa" - 14.06.2016

2016-05-30

Serdecznie zapraszamy do udziału poznańskie firmy w cyklicznych spotkaniach dotyczących tematyki eksportowej „Eksportowe Wtorki”, które odbywają się raz w miesiącu (za wyłączeniem lipca i sierpnia). W czerwcu zapraszamy na spotkanie pt.: "Fundusze Europejskie w Perspektywie 2014-2020 na działalność eksportową i rozwój przedsiębiorstwa".

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie " Marketing w małej firmie" 6-8.06.2016

2016-05-25

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”MARKETING W MAŁEJ FIRMIE”. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych. Trzydniowy warsztat jest adresowany dla zarejestrowanych firm oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu marketingu.

Biuro Izby zamknięte w dniu 27.06.2016

2016-05-25

Szanowni Państwo, W dniu 27.06.2016 biuro Izby jest nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: ”Biznesplan dla początkujących" aspekty praktyczne” - 30-31.05.2016

2016-05-06

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Biznesplan dla początkujących - aspekty praktyczne” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych. Dwudniowy warsztat jest adresowany dla zarejestrowanych firm oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej z Poznania, które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia biznesplanu.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Efektywna sprzedaż”, 12-13.05.2016 r.

2016-05-04

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Efektywna Sprzedaż” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych. Dwudniowe szkolenie jest adresowane do zarejestrowanych firm, o krótkiej bytności na rynku, oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu efektywnych technik sprzedażowo-marketingowych.

Kwiecień

Forum eksportowe, Poznań 28.04.2016

2016-04-21

Serdecznie zapraszam do udziału w Forum Eksportowym, które odbędzie się 28 kwietnia br. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Samorząd Województwa Wielkopolskiego wspierając wielkopolskie przedsiębiorstwa dążące do rozwoju poprzez eksport, tworzy narzędzia wsparcia finansowego przeznaczone na ten cel.

Nowe możliwości poszerzania biznesu - franczyza ZAPROSZENIE - 21.04.2016

2016-04-13

Szanowni Państwo, Interesuje Państwa poszerzenie własnego biznesu? Poszukujecie nowych dziedzin dla członków rodziny czy znajomych? Interesujecie się biznesem franczyzowym? Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z przedstawicielami hiszpańskiej grupy Pressto, na którym zaprezentowane zostaną możliwości współpracy franczyzowej w dziedzinie pralni chemicznych.

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE „Strategie zarządzania ryzykiem walutowym” - 21-22.04.2016, Kraków

2016-04-12

Serdecznie zapraszamy na seminarium prowadzone przez eksperta rynku walutowego, Głównego Ekonomistę DMK, Pana Jacka Maliszewskiego, autora książki "Zarządzanie Ryzykiem Kursu Walutowego - Poradnik Praktyczny". Pan Jacek pokaże same praktyczne z życia wzięte przykłady działań z ostatnich 15 lat. Mało teorii, dużo praktyki. Pokaże swoje metody od "kuchni". Sporo opowie na temat bieżącej sytuacji na rynku EUR/PLN, EUR/USD oraz USD/PLN.

Zaproszenie na szkolenie dot. wdrożenia Unijnego Kodeksu Celnego w dn. 18.04.2016 r.

2016-04-06

W imieniu Izby Celnej w Poznaniu serdecznie zapraszamy na szkolenie: "Zmiany wynikające z wdrożenia od 01.05.2016 br. Unijnego Kodeksu Celnego", które odbędzie się dnia 18 kwietnia br. , miejsce szkolenia: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu Al. Niepodległości 16/18, Poznań, sala sesyjna.

Poznań Biznes Partner - 20.04.2016

2016-04-05

Poznań Biznes Partner to wydarzenie organizowane przez Miasto Poznań, kierowane do osób, które prowadzą firmę lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają praktycznej wiedzy na temat możliwości rozwoju własnego biznesu, komunikacji z klientami czy zarządzania finansami. Jest to wydarzenie dla firm oraz tych wszystkich, którzy szanse rozwoju swojego biznesu upatrują w wykorzystaniu dostępnych instrumentów wsparcia i finansowego (fundusze UE), a także programach wsparcia w ekspansji na rynkach zagranicznych.

Marzec

Bezpłatny warsztat "Marketing w małej firmie" - 13-15.04.2016

2016-03-23

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”MARKETING W MAŁEJ FIRMIE”

Bezpłatne szkolenie ”Skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynki zagraniczne - transakcje w obrocie krajowym i zagranicznym" - 7-8.04.2016, Poznań

2016-03-21

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: ”Skuteczne wprowadzanie produktów i usług na rynki zagraniczne - transakcje w obrocie krajowym i zagranicznym”

Rynek argentyński - możliwości eksportowe dla przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego - 30.03.2016

2016-03-21

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne seminarium dla firm z Wielkopolski na temat możliwości eksportowych do Argentyny, które odbędzie się dnia 30.03.2016 r. w Poznaniu, w godzinach: 10:00-12:00.

Dotacje na usługi doradcze oraz internacjonalizację dla firm z województwa warmińsko-mazurskiego

2016-03-03

W ramach programu regionalnego ogłoszono nabór wniosków na działanie 1.3.5 Usługi dla MŚP. W ramach poddziałania dofinansowany zostanie zakup przez beneficjenta usług, które przyczynią się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa i/lub jego rozwoju

Dotacje na rozwój eksportu dla firm z woj. małopolskiego

2016-03-02

W ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego na lata 2014-2020 ogłoszono konkurs na dofinansowanie projektów związanych z rozwojem działań eksportowych. Początek naboru planowany jest na 30 marca 2016, a wnioski będą przyjmowane do wyczerpania środków przeznaczonej na to dofinansowanie.

Luty

Rusza IX edycja ogólnopolskiego programu stażowego „Student Na Rynku Pracy”

2016-02-29

Zbliża się IX edycja ogólnopolskiego programu stażowego „Student Na Rynku Pracy”. W ostatnich 5 latach akademickich do programu przystąpiło ponad 3 500 osób, z czego ponad 200 osób otrzymało szansę na kilkumiesięczny, płatny staż, a ponad połowa z nich po stażu podjęła zatrudnienie. Rejestracja do tegorocznej edycji rozpocznie się od 26 lutego i potrwa do 22 marca 2016. Do programu mogą się zgłosić wszyscy zainteresowani studenci i absolwenci uczelni wyższych z całej Polski, którzy szukają szansy na zdobycie swojego pierwszego doświadczenia zawodowego oraz chcą rozwinąć skrzydła w wybranym przez siebie miejscu pracy.

Styczeń

XIII edycja Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

2016-01-28

Miło nam poinformować, że z początkiem stycznia rusza XIII edycja Konkursu. Organizatorami Konkursu są Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański. UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY! Głównym celem Konkursu jest pomaganie wyróżniającym się przedsiębiorstwom, zaliczanym do sektora MSP oraz STARTUP, w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych.

Środki na podjęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzedu Pracy w Poznaniu w 2016.

2016-01-28

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że otwiera nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach posiadanych przez Urząd środków z Funduszu Pracy oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego (projekty EFS WRPO i EFS POWER). Nabór prowadzony będzie do wyczerpania limitu środków przyznanych na 2016 rok. Aktualna kwota dofinansowania wynosi maksymalnie 18.000 zł.

Zaproszenie na seminarium - nowe prawo restrukturyzacyjne , Poznań, 14.01.2016

2016-01-07

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w seminarium organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz DGA Centrum Sanacji Firm S.A. pt.: PRAWO RESTRUKTURYZACYJNE I SANACJA FIRM Termin i miejsce: 14 stycznia 2016 w godz. 12.00 - 16.00 Budynek Wydziału Prawa i Administracji UAM, Al. Niepodległości 53, Poznań / Sala Auditorium Maximum

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy