Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Archiwum

Październik

Spotkajmy się w Plus Jeden - DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POZNAŃ 2022, 09.11.2022

2022-10-27

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na wydarzenia w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022. Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji jest współorganizatorem tegorocznej edycji wydarzenia. Zapraszamy na spotkanie stacjonarnie 09.11. w miejskiej przestrzeni co-workingowej Plus Jeden, które będzie służyło pozyskaniu ciekawych informacji i nowej wiedzy oraz będzie doskonałą okazją do networkingu.

SZKOLENIE ONLINE: Wybór i opracowanie strategii marketingowej online, 21.11.2022

2022-10-26

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Wybór i opracowanie strategii marketingowej online Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Sprzedaż usług/produktów w mediach społecznościowych, 24.11.2022

2022-10-26

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Sprzedaż usług/produktów w mediach społecznościowych Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Poszukiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych, 28.11.2022

2022-10-26

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Poszukiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: JAK ZBUDOWAĆ WIZERUNEK MARKI ABY BYŁA ODPOWIEDNIO POSTRZEGANA ONLINE I OFFLINE, 07.11.2022

2022-10-24

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: JAK ZBUDOWAĆ WIZERUNEK MARKI ABY BYŁA ODPOWIEDNIO POSTRZEGANA ONLINE I OFFLINE Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Wrzesień

SZKOLENIE ONLINE: Content a SEO ? wypromuj się skutecznie w sieci, 24.10.2022

2022-09-23

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Content a SEO ? wypromuj się skutecznie w sieci Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Strona internetowa vs media społecznościowe, 14.10.2022

2022-09-22

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Strona internetowa vs media społecznościowe Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Skuteczna marka w Internecie ? propozycja wartości dla klienta, 04.10.2022

2022-09-21

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Skuteczna marka w Internecie ? propozycja wartości dla klienta Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Monitorowanie i badanie skuteczności prowadzonych działań w Internecie, 03.10.2022

2022-09-20

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Monitorowanie i badanie skuteczności prowadzonych działań w Internecie Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Sierpień

Bezpłatne szkolenie online: SKUTECZNOŚĆ STRON WWW - OD PROJEKTU, WDROŻENIA PO OPTYMALIZACJĘ, 07.09.2022

2022-08-31

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: SKUTECZNOŚĆ STRON WWW - OD PROJEKTU, WDROŻENIA PO OPTYMALIZACJĘ Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie on-line: SKUTECZNE DZIAŁANIA NA INSTAGRAMIE, FB, 09.09.2022

2022-08-31

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: SKUTECZNE DZIAŁANIA NA INSTAGRAMIE, FB Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezplatne szkolenie online: Menedżer reklam - strategia działania, 12.09.2022

2022-08-31

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Menedżer reklam ? strategia działania Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych. Data: 12.09.2022 Organizator: POLSKA IZBA GOSPODARCZA IMPORTERÓW, EKSPORTERÓW I KOOPERACJI Czas szkolenia online: 9:00 - 13:00 Indywidualne doradztwo/praca indywidualna: 13:00 - 17:00

Bezpłatne szkolenie online: Sprzedaż usług/produktów w mediach społecznościowych, 19.09.2022

2022-08-31

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Sprzedaż usług/produktów w mediach społecznościowych Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie online: Poszukiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych, 27.09.2022

2022-08-31

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Poszukiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Zapytania od firm zagranicznych

2022-08-22

Poniżej przesyłamy zestaw zapytań i ofert od firm zagranicznych, które dostaliśmy w ostatnich dniach. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany, proszę o kontakt do biura Izby.

Maj

Bepłatne szkolenie on-line: Wybór i opracowanie strategii marketingowej online, 08.06.2022

2022-05-30

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Wybór i opracowanie strategii marketingowej online Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie on-line: Content a SEO - wypromuj się skutecznie w sieci, 10.06.2022

2022-05-30

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Content a SEO - wypromuj się skutecznie w sieci. Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie online: Arkany copywriting, 29.06.2022

2022-05-30

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Arkany copywriting Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Skuteczna marka w Internecie - propozycja wartości dla klienta, 10.05.2022

2022-05-04

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Skuteczna marka w Internecie - propozycja wartości dla klienta Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Strona internetowa vs media społecznościowe, 17.05.2022

2022-05-04

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Strona internetowa vs media społecznościowe Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

SZKOLENIE ONLINE: Monitorowanie i badanie skuteczności prowadzonych działań w Internecie, 18.05.2022

2022-05-04

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Monitorowanie i badanie skuteczności prowadzonych działań w Internecie Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Kwiecień

Bezpłatne szkolenie online: skuteczność stron www - od projektu, wdrożenia, po optymalizację, 26.04.2022

2022-04-12

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SKUTECZNOŚĆ STRON WWW - OD PROJEKTU, WDROŻENIA, PO OPTYMALIZACJĘ Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne szkolenie online: SKUTECZNE DZIAŁANIA NA INSTAGRAMIE, FB, 27.04.2022

2022-04-12

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SKUTECZNE DZIAŁANIA NA INSTAGRAMIE, FB Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Bezpłatne SZKOLENIE ONLINE: Menedżer reklam - strategia działania, 28.04.2022

2022-04-12

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: Menedżer reklam ? strategia działania Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Marzec

Zmiana cennika dotyczącego legalizacji dokumentów handlowych

2022-03-11

Zgodnie z decyzją Kierownictwa Krajowej Izby Gospodarczej oraz w oparciu o obowiązującą umowę na prowadzenie czynności legalizacyjnych przez Państwa Izbę w imieniu KIG uprzejmie informuję, że ulegają zmianie ceny związane z legalizacją dokumentów handlowych.

Marketing przyszłości - działania bazujące na sztucznej inteligencji. Czy wkroczyliśmy w nową erę marketingu?

2022-03-04

O cyfrowej transformacji słyszymy przynajmniej od kilku lat. W ostatnich dwóch, polskie firmy dokonały ogromnego skoku w procesie digitalizacji. Znaczący wpływ na taką sytuacje ma pandemia, podczas której polscy przedsiębiorcy szukają nowych dróg dotarcia do potencjalnego klienta. W Polsce coraz częściej dostrzega się potencjał sztucznej inteligencji. Dane z raportu The People & Technology Report 2022 mówią, że blisko 30% organizacji wykorzystuje już algorytmy AI, aby usprawnić komunikację z klientami i zwiększyć jakość produktów lub usług. Jednak już wkrótce to grono zwiększy się ponad dwukrotnie. Niemal 40% firm deklaruje chęć wdrożenia rozwiązań bazujących na sztucznej inteligencji.

#PomagamUkrainie - potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc? Dowiedz się więcej

2022-03-02

Zachęcamy do odwiedzenia strony rządowej www.pomagamukrainie.gov.pl, która umożliwia oraz koordynuje pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy. Dzięki temu narzędziu osoby prywatne, a także firmy zainteresowane udzieleniem pomocy, dowiedzą się, jak to zrobić. Na portalu znajduje się również specjalna zakładka dla osób oraz organizacji potrzebujących wsparcia. Przy pomocy formularza, mogą oni określić formę pomocy, której potrzebują:

Luty

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych szkoleniach z międzynarodowego Biznesu Cyfrowego - projekt Erasmus BIG

2022-02-23

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu szkoleniowym z zakresu Międzynarodowego Biznesu Cyfrowego, przygotowanego przez ekspertów w ramach europejskiego projekt BIG - Businesses International Growth.

Ankieta na temat klimatu inwestycyjnego w Polsce

2022-02-21

Szanowni Państwo, Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. oraz Grant Thornton zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji Badania Klimatu Inwestycyjnego w Polsce. Badanie ma na celu poznanie opinii firm z kapitałem zagranicznym dotyczących czynników mających wpływ na warunki rozpoczynania oraz prowadzenia działalności w naszym kraju. Rezultaty badania zostaną opublikowane w formie raportu w drugim kwartale 2022 r.

Newsletter

Kalendarium

Grudzień 2022

P W Ś C P S N
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Punkt konsultacyjny

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy