Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Archiwum

Luty

Go to Brand - EXPO 2020 - dotacja na promocję polskich marek produktowych w ZEA i innych krajach Zatoki Perskiej

2021-02-24

Polscy producenci posiadający własne marki produktowe, reprezentujący w szczególności branże: biotechnologiczne, farmaceutyczne, budowlane i wykończeniowe, części samochodowe i lotnicze, IT/ICT, jachty i łodzie, kosmetyki, maszyny i urządzenia, meble, moda polska, żywność, usługi prozdrowotne, sprzęt medyczny mogą uzyskać dotacje na pokrycie kosztów promocji zagranicznej związanej z udziałem w EXPO 2020 w Dubaju oraz innych imprezach targowych i misjach gospodarczych organizowanych do 31.09.2022r. w krajach Zatoki Perskiej (Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Kuwejt, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP, 23.02.2020

2021-02-18

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie, Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. oraz Funduszem Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego SA zapraszają na bezpłatne webinarium pt.: „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”. Konferencja odbędzie się 23 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 - 12:00, na platformie ZOOM. Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z województwa wielkopolskiego aktualnie dostępnych instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

Styczeń

Pierwsza Wirtualna Międzynarodowa Wystawa Tekstyliów w Pakistanie 01-05.02.2021

2021-01-25

Urząd Rozwoju Handlu Pakistanu (TDAP) prezentuje pierwszą edycję międzynarodowej wirtualnej wystawy tekstyliów. Pierwsza wirtualna wystawa, organizowana przez TDAP, będzie najbardziej Interesującą wystawą w sektorze tekstylnym w Pakistanie. TEXPO, założona w 2016 roku, jest pierwszą tego rodzaju wystawą, która weszła na wirtualną arenę wystaw. W tym roku, TEXPO zapewni wirtualne doświadczenie, dzięki któremu przedstawiciele branży tekstylnej mają szansę na wirtualne spotkanie z potencjalnymi nabywcami, a także pozwoli zidentyfikować możliwe korzyści dla przemysłu tekstylnego w Pakistanie.

Prezes Izby powołany do prac w ramach Wielkopolskiej Platformy Wodorowej

2021-01-22

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezes Izby, Pan Andrzej Łyko został powołany do udziału w pracach Wielkopolskiej Platformy Wodorowej w ramach Panelu Biznesu. Wszystkich wielkopolskich przedsiębiorców zainteresowanych tematyką wodoru serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą izbą.

Dni Budownictwa i Architektury - Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD 4 FUTURE

2021-01-13

Organizowane już po raz trzeci Forum Gospodarcze Budownictwa „Build 4 Future” w swojej najbliższej odsłonie podejmie najbardziej aktualne dla sektora tematy - tym razem dyskusje odbędą się on-line. Forum do tej pory towarzyszyło najważniejszym w naszym kraju targom branżowym, czyli Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA. Z uwagi na sytuację epidemiczną targi przełożono z lutego na listopad (23-26.11.2021 r.), jednak w związku z wieloma wyzwaniami jakie stoją przed branżą już u progu przyszłego roku, organizatorzy podjęli decyzję o realizacji „Build4Future” w formule on-line, w dniach 1-2 lutego 2021r.

Oferta na hiszpańskie wina i piwa kraftowe

2021-01-07

Szanowni Państwo, Otrzymaliśmy ofertę od hiszpańskiego producenta win oraz piw kraftowych, który jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z polskimi importerami alkoholi. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z biurem izby: izba@pcc.org.pl

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy