Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty on-line: Efektywna sprzedaż - 4-6.11.2020 w Poznaniu

2020-10-21

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową, pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Efektywna sprzedaż dla początkujących”

Certyfikacja Marki Wielkopolska - zapraszamy przedsiębiorców do składania wniosków

2020-10-17

Uprzejmie informujemy, że uruchomiony został regionalny system certyfikacji wysokiej jakości produktów i usług z Wielkopolski. Certyfikat Marki Wielkopolska jest wyróżnieniem dla firm prowadzących z sukcesem działalność na rynkach zagranicznych. Certyfikowane przedsiębiorstwa będą mogły prowadzić działania pod marką Wielkopolska oraz będą promowane podczas wydarzeń wystawienniczo-targowych organizowanych przez Województwo Wielkopolskie.

Zapraszamy na bezpłatne SZKOLENIE ONLINE: DOSKONALENIE AKTYWNYCH TECHNIK SPRZEDAŻY , 21-23.10.2020

2020-10-16

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: DOSKONALENIE AKTYWNYCH TECHNIK SPRZEDAŻY Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

Ankieta CMSG przy Radzie Przedsiębiorczości dot. bieżącej sytuacji biznesu w Polsce - piąta edycja

2020-10-16

uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety (zajmie to krócej niż 9 minut) przygotowanej przez Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej. CMSG to zespół ekonomistów z niezależnych organizacji zrzeszających polskich pracodawców, który na bieżąco analizuje sytuację rodzimego biznesu w czasie pandemii.

Konkurs „i - Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020

2020-10-01

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i - Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski”. Uchwałą nr 2720 /2020 z dnia 24 września 2020 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego zatwierdził Regulamin Konkursu wraz z załącznikami stanowiącymi wniosek

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy