Doradzamy przedsiębiorcom

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

SZKOLENIE ONLINE: Strategie marketingowe w internecie 13-15.04.2021

2021-04-02

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Strategie marketingowe w internecie Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

XVIII edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości"

2021-03-16

Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na najlepsze firmy w regionie. Do udziału w XVIII edycji bezpłatnego konkursu zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem), które notują sukcesy na rynku. Ponadto cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Wzorem lat ubiegłych nasza izba aktywnie uczestniczy w tym przedsięwzięciu - Prezes Izby, Pan Andrzej Łyko jest Członkiem Kapituły Konkursowej bieżącej edycji Konkursu.

PARP ogłasza konkurs „Internacjonalizacja MŚP”. 50 mln zł na podbój zagranicznych rynków

2021-03-12

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nową edycję konkursu na dofinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług. Od 7 kwietnia 2021 r. do konkursu „Internacjonalizacja MŚP” będą mogli się zgłaszać mikro, mali i średni przedsiębiorcy posiadający siedzibę lub oddział w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim, lubelskim i podkarpackim. Nabór wniosków potrwa do 27 maja 2021 roku. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 800 tys. Konkurs jest finansowany z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy