Polska Izba Gospodarcza Importerów Eksporterów I Kooperacji

Doradzamy przedsiębiorcom

BEZPŁATNE SZKOLENIA: "Elektroniczne fakturowanie w zamówieniach publicznych dla biznesu": 23, 24.10.2018 r.

2018-10-17

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii wraz z Instytutem Logistyki i Magazynowania zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dot. "Elektronicznego fakturowania w zamówieniach publicznych dla biznesu". 18 kwietnia 2019 roku wchodzą w życie przepisy zobowiązujące zamawiających (w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych) do odbioru i przetwarzania ustrukturyzowanych faktur elektronicznych. Przepływ elektronicznych dokumentów odbywać się będzie za pośrednictwem Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF).

Zaproszenia na III spotkanie cyklu wydarzeń biznesowych WFR "DOING BUSINESS: TAIWAN, INDIA, KAZAKHSTAN"

2018-10-12

z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na II spotkanie cyklu wydarzeń biznesowych Wielkopolskiego Fundusz Rozwoju „DOING BUSINESS: TAIWAN, INDIA, KAZAKHSTAN”, które odbędzie się 29 października 2018 roku w godzinach: 8.30 ? 13:00 w Sali Konferencyjnej VF przy ulicy Szyperskiej 14 w Poznaniu.

Bezpłatne szkolenie: Sprzedaż na rynkach zagranicznych - specyfika transakcji zagranicznych, korzyści i ryzyka, 6-7.11.2018

2018-10-08

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: „Sprzedaż na rynkach zagranicznych ? specyfika transakcji zagranicznych, korzyści i ryzyka” Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

wszystkie aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy