Polska Izba Gospodarcza Importerów Eksporterów I Kooperacji

Doradzamy przedsiębiorcom

Od 25 lat wspieramy przedsiębiorców!!!!

2020-10-27

Zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego z okazji jubileuszu Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji. Będzie trochę o historii, trochę o teraźniejszości i planach na przyszłość. Zapraszamy do oglądania!

SZKOLENIE ONLINE: Strategie marketingowe w internecie 13-15.04.2021

2021-04-02

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH pt.: SZKOLENIE ONLINE: Strategie marketingowe w internecie Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

XVIII edycja konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości"

2021-03-16

Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na najlepsze firmy w regionie. Do udziału w XVIII edycji bezpłatnego konkursu zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem), które notują sukcesy na rynku. Ponadto cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Wzorem lat ubiegłych nasza izba aktywnie uczestniczy w tym przedsięwzięciu - Prezes Izby, Pan Andrzej Łyko jest Członkiem Kapituły Konkursowej bieżącej edycji Konkursu.

wszystkie aktualności

Newsletter

Zostań członkiem izby

Członkiem Izby może zostać osoba prawna lub fizyczna, prowadząca działalność gospodarczą

więcej

Przeglądaj oferty

Nawiąż nowe kontakty biznesowe. Przeglądaj oferty zrzeszonych przedsiębiorstw.

więcej

Kontakt

Pl. Wolności 18
61-739 Poznań
Tel. 61 851 78 48
E-mail: izba@pcc.org.pl

więcej

Nasi partnerzy